Quantcast

Da nema mozda neko stene Madjarske vizle na prodaju?

zuba78

Početnik
Poruka
14
Kupio bih stene kratkodlake vizle,nije presudno ali bih vise voleo zenkicu ,poznato je da zenski rod bolje slusa ;) ...znam da bi trebalo da sve sto je skupo vise vredi,a s`obzirom na ekonomsku krizu i globalno zagrevanje ne planiram puno novca da potrosim(nisu mi bitni roditelji steneta ,ocene i papiri)...pa ako neko slucajno ima ovo sto trazim...pozdrav i dobar pogled

zecolov

Obećava
Poruka
82
Kupio bih stene kratkodlake vizle,nije presudno ali bih vise voleo zenkicu ,poznato je da zenski rod bolje slusa ;) ...znam da bi trebalo da sve sto je skupo vise vredi,a s`obzirom na ekonomsku krizu i globalno zagrevanje ne planiram puno novca da potrosim(nisu mi bitni roditelji steneta ,ocene i papiri)...pa ako neko slucajno ima ovo sto trazim...pozdrav i dobar pogled
Ja znam jednu mnogo dobru zenku - kratkodlakog pticara, ako te zanima javi se!
Ili mozda zbog krize imas da zamenis neku pasminu za vizlu- i to mozemo da se dogovorimo.

tetragramaton

Iskusan
Banovan
Poruka
5.839
Oglas je odavno, ali to je odgajivač pa ga upitaj, možda zna ko sad ima štence.
ŠTENCI MAĐARSKE VIŽLE - OGLAS ISTEKAO Na prodaju štenad mađarske vižle od izuzetno lovnih i eksterijerno odličnih roditelja,sa rodovnicima,očišćeni od parazita i vakcinisani.
emai: feherkornel.fk@gmail.com
Tel: +38163/84 82 885

Prodavač: Andrea37
Adresa: Sjakaska
Grad: Novi Sad,Cerevic
Regija: Vojvodina
Država: Srbija
Cijena: 150.0 €
Objavljeno: 15.02.'09

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.