Da neko napadne Srbiju kao 1999, da li bi Rusija i Kina ponovo zagrmeli?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
42.667
Da neko napdne Srbiju kao 1999, da li bi Rusija i Kina ponovo zagrmeli ?
vucic.jpg

1999 kada je bilo bombardovanje Rusija i Kina su branili Srbiju, sta bi danas bilo ?
Prvo sto Srbija ima sada mnogo bolje naoruzanje, drugo sto niko ne bi hteo da ulazi u sukob sa Srbijim, kada zna ko joj cuva ledja...
Rasprava je bila danas medju politickim ekspertima na Informeru na ovu temu ?
:think:
 
Прво да знамо ко је "неко" и какву подршку има.

Сасвим је другачије питање ако нпр. приштинске власти крену на север покрајине (и ништа више) па се ми умешамо, од авио бомбардовања из база у нашем окружењу (нпр. Нато земље и територије, све осим Мађарске).

Ипак, мислим да је вероватноћа равна нули јер су капацитети запада већ преоптерећени.
Они свакако могу, нешто и негде, али не тако великог обима и тако дуго (мада и то може бити довољно против нас, јер смо "кратка" мета).
 
Da neko napdne Srbiju kao 1999, da li bi Rusija i Kina ponovo zagrmeli ?
Pogledajte prilog 1873790
1999 kada je bilo bombardovanje Rusija i Kina su branili Srbiju, sta bi danas bilo ?
Prvo sto Srbija ima sada mnogo bolje naoruzanje, drugo sto niko ne bi hteo da ulazi u sukob sa Srbijim, kada zna ko joj cuva ledja...
Rasprava je bila danas medju politickim ekspertima na Informeru na ovu temu ?
:think:
Stavili bi veto u UN.
 
Da neko napdne Srbiju kao 1999, da li bi Rusija i Kina ponovo zagrmeli ?
Pogledajte prilog 1873790
1999 kada je bilo bombardovanje Rusija i Kina su branili Srbiju, sta bi danas bilo ?
Prvo sto Srbija ima sada mnogo bolje naoruzanje, drugo sto niko ne bi hteo da ulazi u sukob sa Srbijim, kada zna ko joj cuva ledja...
Rasprava je bila danas medju politickim ekspertima na Informeru na ovu temu ?
:think:
Tko čuva leđa Srbiji? Rusija ili Kina?
Pa navodno su čuvali Venezueli isto tako. Pa i Iranu i Kubi?

A one su puno vrijednije od Srbije. I što se dogodilo? Apsolutno ništa , osim deklarativne pomoći.

Srbija je za Rusiju i Kinu samo remetilački faktor na Balkanu, ništa drugo. Da Trump izvede onakvu akciju kao sa Madurom, ovi ne bi izdvojili ni 10 minuta za izjavu. Toliko im Srbija znači.
 
Da neko napdne Srbiju kao 1999, da li bi Rusija i Kina ponovo zagrmeli ?
Pogledajte prilog 1873790
1999 kada je bilo bombardovanje Rusija i Kina su branili Srbiju, sta bi danas bilo ?
Prvo sto Srbija ima sada mnogo bolje naoruzanje, drugo sto niko ne bi hteo da ulazi u sukob sa Srbijim, kada zna ko joj cuva ledja...
Rasprava je bila danas medju politickim ekspertima na Informeru na ovu temu ?
:think:
Zasto bi neko napadao Srbiju, kao prvo?
 
Da neko napdne Srbiju kao 1999, da li bi Rusija i Kina ponovo zagrmeli ?
Pogledajte prilog 1873790
1999 kada je bilo bombardovanje Rusija i Kina su branili Srbiju, sta bi danas bilo ?
Prvo sto Srbija ima sada mnogo bolje naoruzanje, drugo sto niko ne bi hteo da ulazi u sukob sa Srbijim, kada zna ko joj cuva ledja...
Rasprava je bila danas medju politickim ekspertima na Informeru na ovu temu ?
:think:
Misliš ono kad su im roknuli ambasadu i ubili 1-2 Kineza? Tad su baš baš zagrmeli. Verujem da bi tako i sad.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top