Da nam oci sjaje...

Putovanja!
Kad odem negde,posebno van zemlje,upoznavanje sa novom kulturom,zemljom,ljudima....kao na drogama sam.
U stanju sam da ne spavam danima,samo da bih ''upila'' sto vise.
Srecnom me cine i izlasci sa drustvom,na neku dobru svirku i pivo. :)

net..pa da net..
mislim..sta inace radim u ovo doba noci..
forum, FB...ona glupe male igrice na fb..
a i neke ozbiljnije..na dvd...
droga nego sta..ne mogu dupe odlepiti od stolice..
filmovi i muzika..
e da..pogled..
imam savrsen pogled kroz prozor..
vredi milione..i leci dusu..
vraca sjaj u oci..
mada ja i inace u prirodi uzivam..
mogu satima da ne progovorim ni rec i budem savrseno srecna..
dok upijam okolis..
da ne spominjem decu, muza..(ono tek da znate..sex ide uz njega :rumenko:) dooobro...
nova epizoda ''losta''...e od toga me i drhtavica hvata..:p

edit: cola..eh i naucih da je to visenamenska tekucina sa kojom moze izmedju ostalog da se oriba wc..

Poslednja izmena:
Ulazak u knjizaru...Brz hod do omiljene police...Prebiranje po knjigama...

Nastupi omiljenih DJ-a ...veoma glasna muzika, igranje, guzva, adrenalin...velika muzicka desavanja...deo si sveta...( ovo ukljucuje i onaj drugi sjaj...:whistling:)...osecam takve emocije i " leptire " da i kada posle nekoliko godina pricam o tome, ponovo prozivljavam taj dan...mada, mi je krivo sto se ovo smanjuje...:confused:

Mastovit i odlican sex...

Nije mi zivot krs ako postoje situacije i momenti u kojima pozelim da se iskljucim...da ostavim sve lepo i ruzno i tih 15 minuta, 2 sata, citavu noc zivim u nekom " drugom svetu " koji me dodatno podize, daje mi snage za sve ostalo...da preguram momente kad mi oci ne sijaju, vec sevaju...

Alternativa verovatno postoji, jer sa godinama nesto vise necu moci da priustim sebi...kao, izlaske na velike zurke :sad2:...Verovatno ce mi se " ukazati " ...svako vreme nosi svoje...Zato je mozda nekome sa decom tesko da iskljuci tu opciju...ili muza ili domacinstvo...

Mislim da bih bila jako siromasna da nemam takvih momenata ...A opet, da li oni koji ih nemaju se osecaju da im nesto fali...?

Moralnost u mojim primerima ne postoji...i to ne zelim da menjam...:worth:

Poslednja izmena:
Hmh...
Definitivno muzika....
Puno muzike, različite, svakakve, uvek, i kad se tuširam i kada kuvam i kada učim i kada spremam i kada radim i kad idem negde nekim poslom napolje, i kad idem na trčanje i kad vozim bajs i kad radim vežbe i kad legnem da spavam namestim tajmer i čim se probudim upalim ili radio ili komp ili vh1 i... ma, stalno i uvek muzika...
Muzika me spušta, muzika me diže, određuje mi boju raspoloženja, određuje mi tempo trčanja ili način hoda na ulici, nekad i pevam dok vozim bajs ili skakućem kad šetam...

Pored muzike možda još neke fizičke aktivnosti (bajs, roleri, trčanje, šetnje) i priroda... priroda mi neverovatno prija i svaki put kad odem do Dunava ili negde na selo ili u šumu na Frušku goru i kad tako negde provedem par sati (a pogotovo nekoliko dana, o sreće :D), osetim se kao da sam primila određenu dozu sedativa, narednih par dana nema nervoze, nema tuge, nema ničega... samo mir... potpuni... :)

Oci neke daleke zene, obline zenskog tela u sumrak vetrovitog dana i miris dunje (ne dunjca) u kasnu jesen.

Ali nista nije ravno mirisu benzina od 103 oktana pomesanim sa mirisom nagorelih guma i zvukom Ducati motorina kad su oba grla usisa otvorena do maksimuma.

Back