Da morate odabrati samo jednu pozu

Memnom

Veoma poznat
Poruka
13.024
Rodeo poza. Iako ima isti naziv rodeo poza nije ista za muskarca i za zenu. Nikako nije pozeljna u dobroj i stabilnoj vezi. Autor ovog teksta se ograduje od odgovornosti.

Poza za muskarca
30 poza koje morate probati

Poza z zenu. Moze i s koljenima prema van. Bitna je sta veca stabilnost.
60cc5371996c5521aaafe318fee2ca7e237a9910_articlemain.jpg

Da bi poza bila sta uspjesnija treba paziti na detalje i ne zuriti. Da vam sad ne solim pamet i objasnjavam nakon uvertire je jako bitan tajming. Partner ili partnerica moraju biti skroz napaljeni dok se namjestate u rodeo pozu. Nakon toga krecu kljucne rijeci: ovo je najbolja poza moje ljubavnice/ljubavnika. Slijedi partnerova ili partnericina reakcija na rijeci i svom silom vas zeli izbaciti, a vi se cvrsto drzite i nedate. U trenutku pokusaja izbacivanja iz "sedla" pocinje prava rodeo poza :hahaha:

Zla Beba

Doma─çin
Moderator
Poruka
4.817
Nakon toga krecu kljucne rijeci: ovo je najbolja poza moje ljubavnice/ljubavnika. Slijedi partnerova ili partnericina reakcija na rijeci i svom silom vas zeli izbaciti, a vi se cvrsto drzite i nedate. U trenutku pokusaja izbacivanja iz "sedla" pocinje prava rodeo poza :hahaha:
Klju─Źne rije─Źi mogu biti i 1: Imam triper ili klamidiju ­čĄö
2:Vagina mi ima zube­čść
3:Mu┼ż mi je u hodniku ­čśů
Da damo forumašima malo raznolikosti.

Memnom

Veoma poznat
Poruka
13.024
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne poga─Ĺate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isklju─Źite Ad Blocker na Forumu, jer ─çe tako mesto va┼íih susreta na Krstarici ostati besplatno za kori┼í─çenje.