Da mi liberali mrzimo Srbiju i da hoćemo da je uništimo, onda bismo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
istu prepustili navijačima (huliganima), Mladenu Obradoviću, Amfilohiju, radikalima (hardcore) i radikalima light :roll:

Da vi liberali volite Srbiju sada bi u njoj bila porsečna plata od 2000 evra, Srbija među najrazvijenijim ekonomskim državama na kontinetu, svaki Srbin bi imao bar jednu kuću a na godišnji odmor bi se išlo 2 puta, jednom zimi i jednom leti i to bilo gde na zemljinoj kugli.
Porodica bi bila okosnica društva kao što je to u svakon pravoj i razvijenoj državi a u Srbiji bi vladala demokratija, red i zakon.
U Srbiji bi bili svi zaposleni i bio bi manjak radnih mesta......
 
Da vi liberali volite Srbiju sada bi u njoj bila porsečna plata od 2000 evra, Srbija među najrazvijenijim ekonomskim državama na kontinetu, svaki Srbin bi imao bar jednu kuću a na godišnji odmor bi se išlo 2 puta, jednom zimi i jednom leti i to bilo gde na zemljinoj kugli.
Porodica bi bila okosnica društva kao što je to u svakon pravoj i razvijenoj državi a u Srbiji bi vladala demokratija, red i zakon.
U Srbiji bi bili svi zaposleni i bio bi manjak radnih mesta......

To bi moglo samo kad bi se ovde pronasle rezerve nafte kao u Kuvajtu
Ali realno bi bilo da smo od 2000 do sada uspeli bar 1/4 toga sto si ti opisao
 
To bi moglo samo kad bi se ovde pronasle rezerve nafte kao u Kuvajtu
Ali realno bi bilo da smo od 2000 do sada uspeli bar 1/4 toga sto si ti opisao

Ovi apsolutno vladaju Srbijom već 12 godina !

Evo na primer šta je neko uradio za taj period :

1. Od najhaotičnije države u Evropi napravio najorganizovaniju.
2. Od najveće inflacije ikada zabeležene za godinu dana po dolsaku na vlast sasvim je zaustavio.
3. Od industrijski najslabije države u Evropi za 3 godine napravio je najačom evropskom a za 6 najačom svetskom ekonomsko-industrijskom velesilom.

A to je samo početak.

A mi ?
Koliko smo izgubili za ovih 12 godina demokratskog idiotizma u Srbiji ? 200 godina unazad.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top