- Poruka
- 538
istu prepustili navijačima (huliganima), Mladenu Obradoviću, Amfilohiju, radikalima (hardcore) i radikalima light 
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
istu prepustili navijačima (huliganima), Mladenu Obradoviću, Amfilohiju, radikalima (hardcore) i radikalima light![]()
A kako to Vi branite njima da dođu na vlast.
Da vi liberali volite Srbiju sada bi u njoj bila porsečna plata od 2000 evra, Srbija među najrazvijenijim ekonomskim državama na kontinetu, svaki Srbin bi imao bar jednu kuću a na godišnji odmor bi se išlo 2 puta, jednom zimi i jednom leti i to bilo gde na zemljinoj kugli.
Porodica bi bila okosnica društva kao što je to u svakon pravoj i razvijenoj državi a u Srbiji bi vladala demokratija, red i zakon.
U Srbiji bi bili svi zaposleni i bio bi manjak radnih mesta......
istu prepustili navijačima (huliganima), Mladenu Obradoviću, Amfilohiju, radikalima (hardcore) i radikalima light![]()
To bi moglo samo kad bi se ovde pronasle rezerve nafte kao u Kuvajtu
Ali realno bi bilo da smo od 2000 do sada uspeli bar 1/4 toga sto si ti opisao
istu prepustili navijačima (huliganima), Mladenu Obradoviću, Amfilohiju, radikalima (hardcore) i radikalima light![]()
istu prepustili navijačima (huliganima), Mladenu Obradoviću, Amfilohiju, radikalima (hardcore) i radikalima light![]()
istu prepustili navijačima (huliganima), Mladenu Obradoviću, Amfilohiju, radikalima (hardcore) i radikalima light![]()
