Da li životinje idu u raj?

Materijalisti su najzatucaniji, i najzesci u tome. idu i preko obicne zaslepljenosti... :heart:

Makso, ti si preplasen od smrti jer ti se priblizila, i sad trazis utehu u duhovnosti, osudjujuci materijalno. Ako si takav mrzitelj materijalizma, zasto radis za platu od mnogo hiljada evra, zasto ne radis za 600 evra da se solidarises sa ostatkom napacene nacije? :)

Pa zato sto nisi nista manji materijalista od mene.

Duhovnost je ono sto te pokrece da budes dobar covek.

Verovanje u raj i zivot posle smrti su lazna uverenja i posledica su straha od smrti. Nemaju nikakve veze sa duhovnoscu ni sa verovanjem, nego sa strahom od kraja.

Makso, ti si preplasen od smrti jer ti se priblizila, i sad trazis utehu u duhovnosti, osudjujuci materijalno. Ako si takav mrzitelj materijalizma, zasto radis za platu od mnogo hiljada evra, zasto ne radis za 600 evra da se solidarises sa ostatkom napacene nacije? :)

Pa zato sto nisi nista manji materijalista od mene.

Duhovnost je ono sto te pokrece da budes dobar covek.

Verovanje u raj i zivot posle smrti su lazna uverenja i posledica su straha od smrti. Nemaju nikakve veze sa duhovnoscu ni sa verovanjem, nego sa strahom od kraja.
Nemam nista, sve sam podelio, a sad sam u invalidskoj penziji :heart:
Smrti se plasim ko dorata svoga :hahaha:
Hteo sam da odem 2000. Ali mi nisu dali, no razdelio sam svu lovu i hteo da zivim ko beskucnik... :heart:

Ne, nego pre toga. Onda su me roditelji strpali u lundnicu, da promenim misljenje, pa sam se kasnije ozenio...
No onda sam sve dao zeni i detetu, i gro humanitarne pomoci... :heart:

Znaci danas si materijalista i radis za par hiljada evra.
I ides u invalidsku penziju a nastavices privatno da radis za lepe pare.
A prosipaces duhovnost kao nesto iznad materijalnog 😂😂😂

Pa i ja mogu da prosipam te fore kad sam obezbedio tri generacije, ali realan sam i da ti ponovim jos jednom, pa da batalim vise ovu besmislenu raspravu:

Ono sto te pokrece da budes bolji covek je duhovnost.
Verovanje u raj/pakao/afterlife nije duhovnost nego strah od smrti.

Back