Da li ženi uzeti poklon koji ste joj dali za 8. mart?

9. je mart a vi shvatite da konkretna žena nije vredna poklona, ili nije svesna vrednosti poklona koji ste joj juče dali kako biste ispunili svoju građansku dužnost. Da li uzimate poklon nazad ili ipak ostaje kod nje?
Treba uzeti i vratiti u radnju,makar i po nižoj ceni od nabavne.. Dame su zadovoljne pažnjom i činjenicom da ste se setili. Svrha je znači postignuta, i nema više razloga da se poklon ne vrati na mesto gde je i kupljen.
 
Haha ja se sećam krajem srednje škole kada smo se sa trogodišnje prebacivali na četvorogodišnji smer i kada smo ja i još jedna grupa nas polagali neke razlike ispita i kad je jedan drugar došao na ispit i doneo profesorki onu veliku Milku od 300 grama, onako ju je spustio na njen sto , međutim ispostavilo se da nije prošao ispit i on onako smoren kako je odlazio samo uzeo čokoladu i odneo je opet sa sobom, legenda. :hahaha: :hahaha:
 
9. je mart a vi shvatite da konkretna žena nije vredna poklona, ili nije svesna vrednosti poklona koji ste joj juče dali kako biste ispunili svoju građansku dužnost. Da li uzimate poklon nazad ili ipak ostaje kod nje?
Ни под каквим околностима, било коме, поклон се не узима назад! Иначе је позајмица, а не поклон.
 
Vidi, ako ženi kupuješ peglu za 8. mart, ne moraš da ga tražiš nazad, vratiće ti sama
Zašto? Lep i praktičan poklon.
Šetala sam kroz ulicu preplavljenu rezanim cvećem, a mom izabraniku nije palo na pamet da mi kupi ništa od toga. U više navrata sam izjavila da volim saksijsko cveće ili kesice sa semenom. Kupio je set kuhinjskih noževa. To nam stvarno treba-da se kvalitetno po*oljemo ako dođe do nekog nesporazuma :zcepanje:.
Šalim se-volimo da kuvamo, seckamo, pržimo...
Da mi je kupio karanfil ili ružu, imala bih neodoljiv poriv da ga tim cvetom išibam na sred ulice. Ma, i neka bi me uhapsili!
 
Zašto? Lep i praktičan poklon.
Šetala sam kroz ulicu preplavljenu rezanim cvećem, a mom izabraniku nije palo na pamet da mi kupi ništa od toga. U više navrata sam izjavila da volim saksijsko cveće ili kesice sa semenom. Kupio je set kuhinjskih noževa. To nam stvarno treba-da se kvalitetno po*oljemo ako dođe do nekog nesporazuma :zcepanje:.
Šalim se-volimo da kuvamo, seckamo, pržimo...
Da mi je kupio karanfil ili ružu, imala bih neodoljiv poriv da ga tim cvetom išibam na sred ulice. Ma, i neka bi me uhapsili!
U pitanju je simbolika 8. marta, koji je dan žena, simbolizuje njihovu borbu za ravnopravnost.

Stoga poklon treba da bude nešto što će istaći njihovu ženstvenost i posebnost, a pegla, usisivač, oklagija i sl. su otprilike baš suprotnost poente 8. marta. Pegla ne treba da bude asocijacija na ženu nego na kućne poslove koje treba svako da radi.

Naravno, potpuno se slažem da je pegla ok poklon nekome kome treba van tog konteksta, i ja sam poklanjao pegle, ali ne za 8. mart

A i ja lično uvek više volim cveće u saksiji nego "ubijeno cveće", kako ga ja zovem.
 
Ни под каквим околностима, било коме, поклон се не узима назад! Иначе је позајмица, а не поклон.
O bože, pa nije planirano poklonjen da bi se uzeo pa da bude pozamnica, nego je naknadno usled promene situacije poklon preuzet i prenamenjen ili šta ti ja znam...
 
U pitanju je simbolika 8. marta, koji je dan žena, simbolizuje njihovu borbu za ravnopravnost.

Stoga poklon treba da bude nešto što će istaći njihovu ženstvenost i posebnost, a pegla, usisivač, oklagija i sl. su otprilike baš suprotnost poente 8. marta. Pegla ne treba da bude asocijacija na ženu nego na kućne poslove koje treba svako da radi.

Naravno, potpuno se slažem da je pegla ok poklon nekome kome treba van tog konteksta, i ja sam poklanjao pegle, ali ne za 8. mart

A i ja lično uvek više volim cveće u saksiji nego "ubijeno cveće", kako ga ja zovem.
Ali meni pegla treba. Trebaju mi noževi.
Usisivač, oklagija i sl.;
Ne vređa me takvim poklonima.
Uvredio bi me ako bi znao da nešto ne volim, a kupuje mi.
 

Back
Top