Da li zene zloupotrebljavaju

Zato ovako lepo prolazimo, muškarci nam se bave Političkom sociologijom dok mi razvijamo kore i pravimo gibanice :mrgreen:
Nedavno sam gledala na jutjubu neku njuejdžericu. Sva je supermoderna
i priča o nekakvim energijama i radu na sebi. A na pitanje o muško-ženskim
odnosima je rekla nešto sa čim se baš slažem.
Kaže, sav je problem u tome što nismo na svom mestu. Ona je sa svojim
partnerom bila negde na selu i kaže, samo sam pogledala kroz prozor,
videla ga kako u farmerkama, bez majice cepa drva i zaljubila sam se
ponovo.

U prirodi svako ima svoju svrhu i smisao, svoje mesto. I onda se sve ostalo
posloži samo. U gradovima živimo na besmislen, pa i štetan po nas i po
prirodu način. Onda smo mi nezadovoljne i nezadovoljstvo prebacujemo na
njega, on svoje nezadovoljstvo projektuje na nas i eto pometnje.

Možda da prvo razjasnimo pojma mizoginije pa da onda pričamo dalje ;)
Prost primer : ako kaže neko, žene ne umeju da razmišljaju kao muškarci, imaju plitko razmišljanje, uopštavajući i generalizujući, naravno da će takva izjava biti mizogina. Zašto? Pa samom tom izjavom, pokazuje se mišljenje o svim ženama kao intelektualno inferiornim bićima.
Mizoginija nije ako kažemo, mi žene brbljamo, jer to jesu neke karakteristike i osobenosti. U svakom slučaju, sam sklop izjave ukazuje na mizoginju, što neki očito ne razumeju.
Zene nece da nose dzak od 50kg, a ni od 30kg je mizogena izjava.....
Jer se zene predstavljaju kao inferiorne a ne da im je to hir i nivo pa imaju muskarce da rintaju za njih.....Ali kad bi rekli zene nece da nose dzak od 30kg , to bi bilo u redu jer bi pokazalo superiornost zenskog pola da moze da bira sta hoce a sta nece da radi dok muski pol ne moze to da radi..

Zena moze da ima vise orgazama od muskarca u jednom danu.....je muskomrzacka izjava po standardima zena, iako je bioloski potpuno tacna.....Ali tacnost je potpuno nebitna u savremenom zenskom svetu , svet je predstava...

Isto kao i izjava da muskarci prosecno zive do 12 godina krace od prosecnog zivota zene....
Statisticki tacna, ali sta ako se izjavi tako....koja je tu namera?
Ne moze zena da dozvoli da namera visi u vazduh, da su nedaj boze zene krive svojim zahtevima, drustvenim ulogama ili losim odnosom prema muskarcima....
A nemoguce je biti u tom slucaju bioloski pristrastan i jednostavno reci zene su izdrzljivije bioloski od muskaraca, jer nismo mogli ni da kazemo da su povrnsije, gluplje ili slicne stvari...

Tako posto nisu izdrzljivije, onda je ili cuvanje ili nenaprezanje, ili ugodniji zivot koji zahtevaju od muskaraca ili novac ili grebanje uz decu pa zivot pod svilenim padobranom, razlog njihovog duzeg zivota....

Zena moze da ima vise orgazama od muskarca u jednom danu.....je muskomrzacka izjava po standardima zena, iako je bioloski potpuno tacna.....Ali tacnost je potpuno nebitna u savremenom zenskom svetu , svet je predstava...
Nek manje izjavljuju a više se posvete tim orgazmima i neće biti nikakvih problema. Bar sa onim ženama koje znaju šta je za njih dobro 😂

Nek manje izjavljuju a više se posvete tim orgazmima i neće biti nikakvih problema. Bar sa onim ženama koje znaju šta je za njih dobro 😂
Eh, ali vidis da je problem u osnovnom pristupu , a to je da se brise svaka razlika, a ima ih , da se relativizuje individualnost , a ima je....da je casna i prostitutka isto i milion drugih stvari ....koje cine stetu onima koji su vredni i nisu poklekli pod iskusenjima , a cini se usluga onima koji se nisu puno ni trudili..

Dakle opet demagogija..

I tako zakljucak moze biti da su zene kao po obicaju nerealne nego sebicno egocentricno postavljene kao i po svakom pitanju...
I onda ne cudi nista....pa ni eksplozija ovakvih odnosa, pa ni korupcija, pa ni negativna selekcija, a zauzvrat imamo slabljenje empatije, ej najjace zenske vrednosti u medjupolnom odnosu , ono sto svaki muskarac ne samo da pusta nego i forsira u svojoj porodici, ili kad igra sa decom vaspitnu ulogu dobar los policajac...

Deca nam nemaju od koga osetiti empatiju, majke su feministkinje, a ocevi su u odbrambenoj poziciji , i to sve lici na ratno podrucje...

Јесте, сад кад си видео да ти дошла Лагерта на тему, а ти увек осетиш еротско узбуђење кад видиш њена писанија, и сад као..."шалео сам се", да би испао фин чкоде.

Мислим да ћеш боље да прођеш ако јој напишеш "м'рш у кухињу!!!"
i on voli uciteljice :prstic:

Pazite kad danasnje doba ometa dva moja najjaca cilja....
Prvo je da se zdravstveno zene u svim krajevima i u svim mogucim okolnostima zadovoljavajuce podrzavaju....To zvuci kao da je ispunjeno ali nije i ima mnogo faktora zasto to nije slucaj, a sve faktore podriva taj glupi feminizam koji je tu zbog dve stvari , politicko podrivanje drustva i rad na profitiranju uskom broju povlastenih zena..

Drugi je da deca imaju bolje uslove za razvoj i sazrevanje, a i to mi izuzetno kvare feministkinje i feminacisti oba pola....svojim ideologijama za koje misle da nisu toksicne, ali cim su seksisticke, toksicne su a narocito kad promovisu bizarnosti...

Tako da , imam debele razloge zasto da budem protivnik u praksi protiv feminacista i to zestok...
Mnogo vise nego sto jesam trenutno...

A sto se tice najodvratnijeg metoda, to je asertivnost, uzas , a niko ne vidi koliki je to uzas........ne znam zasto je to toliko nevidljivo ljudima, nek sednu i odvoje 5h vremena pa nek razmisljaju sta sve donosi ponasanje koje je asertivno i naci ce milion razloga koji su destruktivni po odnose...i donose zlobu..

Zene nece da nose dzak od 50kg, a ni od 30kg je mizogena izjava.....
Jer se zene predstavljaju kao inferiorne a ne da im je to hir i nivo pa imaju muskarce da rintaju za njih.....Ali kad bi rekli zene nece da nose dzak od 30kg , to bi bilo u redu jer bi pokazalo superiornost zenskog pola da moze da bira sta hoce a sta nece da radi dok muski pol ne moze to da radi..
Ti o fizičkoj snazi, ja o izrazu slabe i razmažene, što se može odnositi i na mentalnu snagu i razmaženost u postupcima. Naravno da ima takvih žena, ima takvih i muškaraca ali ako to kažeš sa željom da potceniš nju, kao osobu ženskog pola, onda mi liči na mizoginiju.

Poslednja izmena:
Уопштавање и генерализовање је једна те иста ствар.

Оне другачије и не знају, уопштавају генерализацијом, па онда додатно генерализују већ оупштено.

Овакве ствари процесирају све на квадрат па пута два ... :mrgreen:

Back