Da li zene zloupotrebljavaju

Znate sta, to zensko stalno trazenje objasnjenja je ustvari njihov mac.
Ako se bolje pogleda, taj zahtev sam po sebi pokazuje koliko su ili zlonamerne ili demagozi ili nezrele, nedohvatne za odgovor.

E sad muskarci se obicno uvlace zenama pa ne reaguju ili ovo protumace kao zlonamerne , besne, izazvane, demagozi, zeljne da ujedu u tom trenutku , ali ovo nezrele i ovo nedohvatne za odgovor, ili nedostojne odgovora, to se ne uzme u obzir obicno...

A obicno je bas to slucaj...recimo zbog razlike u nacinu razmisljanja....dovoljno je to reci...
Ali ako se proba tog trenutka dovuci tacka razmisljanja na razumevanje, to se nece desiti ako zena vec ranije nije bila u tim vodama...
Dakle ta sto postavlja takva pitanja je beznadezan slucaj....a ona koja nije postavila to pitanje jer ne mora ili jer ne zeli da vodi razgovor na taj nacin , je slucaj za razgovor m i z....

Sticajem okolnosti , u srednjoj sam predlozio da umesto filozofije imamo debate i dijaloge za taj cas i onda sam video koliko moze devojka tih godina da bude razmisljanja i racionalisanja kao i muskarci....Dakle neke zene mogu , a neke i nece i ne mogu...

To je na zalost danas shvaceno kao mizogeno jer tih koje nece i ne mogu ima mnogo vise danas a i nisu mlade....I to je onda bas ova tema.....odbrana i otpor nedostojnih ucesnica u raspravi je ono sto su izvori ove teme..

Na sve ovo bi moje skolske drugarice rekle pa ne moze svaka devojka da razmislja isto...to je taj nivo humanosti i tolerancije koje i razumne zene i razumni muskarci imaju...
A mi ovde raspravljamo o seljoberkama i seljoberima koji imaju i poziciju i jaja da sve ostale razumne prave budalama i da ih zapljunu pojmovima zenomrzac, seksista, mrzitelj ili ogranicen..

Eto toliko iz vremeplova jednog 16ogodisnjaka koji je i tada imao okruzenje kvalitetnije nego ovo koje izaziva ovu temu..

Back