Da li zene zloupotrebljavaju

Ovo je, na žalost, tačno.Ja se, lično, nikada nisam našla u takvoj situaciji, ali ne bih volela da moj čovek ostane bez zuba i slomljene vilice , jer je neki siledžija nervozan(nestalo mu cigareta, izgubio utakmicu omiljeni fudbalski tim).
Наравно. :ok:
А он ће, са своје стране, процијенити па потурити своје зубе умјесто твојих ако већ неки морају да се избију.

Kakve sad ovo ima veze sa mečkom iz "Povratnika" :fdlan:
Мизогине ми асоцијације, јбг. :lol:

А пази сад ово: девојка се обрати непознатом човеку на журци као кмету, човек јој каже да припази мало на речник, она се окрене ка свом дечку и затражи му да је заштити, дечко се умеша, човек га одалами, присутни их раздвоје, дечко инсистира да изађу испред зграде на ферку, девојка му запрети да ће га оставити ако се буде тукао, дечко се усере и одустане.
Нек је остави и набави пса, као што учитељица лијепо рече раније. :mrgreen:

Наравно. :ok:
А он ће, са своје стране, процијенити па потурити своје зубе умјесто твојих ако већ неки морају да се избију.
Ako je takva situacija, da se ne može izbeći sukob..
Мизогине ми асоцијације, јбг. :lol:
:)
Ja sam ovo shvatila kao šalu.

Kakav je to haos od situacije. Prvo, zasto se ona obraca coveku kao kmetu. Drugo, zasto je prisutni muzjak krenuo da je brani -- i kako je to uopste zamisljao. Trece, zasto ga je pomenuti covek odalamio. I cetvrto, kakve su to pretnje raskidom.

Био сам сведок свега тога.

Дечко из приче је мој добар друг, тако да сам био потанко упознат са природом његовог односа са девојком из приче. Елем, то је био почетак њихове везе — период кад још увек није било јасно каква је динамика моћи између њих двоје. Она је одлучила да то истера на чистину (тј. да провери има ли моћ над њим и докле та моћ иде ако је има), те је својим деловањем створила неопходне услове.

Као што се да видети, њена моћ над њим је већ у том тренутку била апсолутна.

Au.koliko pogrešne osobe kada vezu doživljaju kao arenu, ko ima moć??? Veza,brak, nije bre ring, pa da se isprobavaju moći..valjda je neka zajednica, emotivna, ili sam ja mnogo zaostalaa...
Вјеровала или не, једном чух и цијелу опсежну теорију о томе како је јако важно ко ће коме први изговорити „волим те” јер се тим чином тај који то први изговори ставља у подређен положај. :lol:

Вјеровала или не, једном чух и цијелу опсежну теорију о томе како је јако важно ко ће коме први изговорити „волим те” јер се тим чином тај који то први изговори ставља у подређен положај. :lol:

Ја младима увек препоручујем да рано у односу покажу све карте како би што пре видели са каквом особом имају посла, па да терају даље ако ова(ј) прекопута то злоупотреби.

Zatim kako mislite da pokrijete to da zene danas kao sagovornika eliminisu svakog muskarca koji nije u saglasnosti sa njihovim utvrdjenim smernicama na kongresu SFS, tj ili da je lazljiv , ugladjen i tunjav ili je povodljiv da mu se sve moze prodati...
Sve ostalo se ili brise ili se ignorise po pravilu moralne superiornosti zena u odnosu na ono sto muskarac kaze...

To su jako ustanovljeni modeli ponasanja i razmisljanja, ne moze se to pobediti jednim razloznim dijalogom, nema sanse...

Back