Da li zene vole zlobne i pokvarene muskarce i zašto?

Pisi dnevnik, forumi su za smislene razgovore u kojima obe strane treba da cuju odgovore ostalih sagovornika.
Niko (ni zene, ni muskarci) ne voli zlobne i pokvarene ljude.Nazalost, jos uvek je zenama mnogo teze da takve veze napuste.Razlozi su razliciti-finansijski, psiholoski, emotivni.
Naravno da vole inace ne bi bile sa takvom osobom, a mnogi muskarci vjeruju u tu pricu kada zena kaze kako je njen partner bio sjajan i njezan i preko noci se odjednom promjenio postao nasilan i divalj.To je komedija i velika laz,jer posebno gradske zene kada su jos mlade nisu one neke naivne klinke posebno geto klinke,nisu one dosle sa nekog sela pa je veliki grad zaludio ona naivna neki los lik je snasao pricom da je dobar pa ona kobjagi naivna i vremenom vidi da je on los i da je u vezi sa njim.Nisu zene toliko naivne posebno neka Beogradjanka koja je prevejano gradsko dijete.One ako biraju takve likove rade to zato sto vole



Jedina istina je da zene jos kao klinke vole te ohole, divlje i problematicne muskarce,lozi ih to,a onda vremenom misle da ce i ukrotiti takvog muskarca kao kada si u sobi sa Tigrom kojeg treba da dresiras,mnoge zene ne uspiju da ukrote tog muskarca vec on jednako i jos gori bude i vremenom i nju napada,ona moze zvati policiju i prijaviti ga kad hoce itd.Zene precjene svoje moci, ne mozes od Tigra praviti nekog njeznog lika,ali ta prica da je Super njezan i kul lik postao olos preko noci i ona prevarena,pa takvu laz ne bi ni Teletabis kupio



Ljudi nece da prihvate cinjenicu jer je surova,da zene Bioloski se primaju i vole ohole, divlje i zlobne muskarce
 
Da li muškarci vole ohole, divlje i zlobne muškarce?
Pošto smo utvrdili da žene vole Hanibale Lektere, zanima me da li i muškarac uživa kada ga neko gurne, šutne, ponizi, pojede, polomi?
Baš dugo sam razmišljala nad tvojim postom ( s velikom zadivljenošću, priznajem ) i analizirala sve slučajeve hospitalizovanih zaljubljenih žena.

Željno čekam odgovor.
 
Da li muškarci vole ohole, divlje i zlobne muškarce?
Pošto smo utvrdili da žene vole Hanibale Lektere, zanima me da li i muškarac uživa kada ga neko gurne, šutne, ponizi, pojede, polomi?
Baš dugo sam razmišljala nad tvojim postom ( s velikom zadivljenošću, priznajem ) i analizirala sve slučajeve hospitalizovanih zaljubljenih žena.

Željno čekam odgovor.

Ima muskaraca koji vole divlje zene itekako ali ga ne moze ugroziti fizicki i onda je to kul ali kada je obratno nije nimalo kul jer mnoge zene su zrtve tog nasilja i to je uzas i te muskarce treba kazniti da ne gledaju svijetlo dana neka robijaju


Sramotno i bolesno je fizicki maltretirati zenu ali takodje je bolesno voljeti muskarce koji su zlobni i nasilni
 
Naravno da vole inace ne bi bile sa takvom osobom, a mnogi muskarci vjeruju u tu pricu kada zena kaze kako je njen partner bio sjajan i njezan i preko noci se odjednom promjenio postao nasilan i divalj.To je komedija i velika laz,jer posebno gradske zene kada su jos mlade nisu one neke naivne klinke posebno geto klinke,nisu one dosle sa nekog sela pa je veliki grad zaludio ona naivna neki los lik je snasao pricom da je dobar pa ona kobjagi naivna i vremenom vidi da je on los i da je u vezi sa njim.Nisu zene toliko naivne posebno neka Beogradjanka koja je prevejano gradsko dijete.One ako biraju takve likove rade to zato sto vole



Jedina istina je da zene jos kao klinke vole te ohole, divlje i problematicne muskarce,lozi ih to,a onda vremenom misle da ce i ukrotiti takvog muskarca kao kada si u sobi sa Tigrom kojeg treba da dresiras,mnoge zene ne uspiju da ukrote tog muskarca vec on jednako i jos gori bude i vremenom i nju napada,ona moze zvati policiju i prijaviti ga kad hoce itd.Zene precjene svoje moci, ne mozes od Tigra praviti nekog njeznog lika,ali ta prica da je Super njezan i kul lik postao olos preko noci i ona prevarena,pa takvu laz ne bi ni Teletabis kupio



Ljudi nece da prihvate cinjenicu jer je surova,da zene Bioloski se primaju i vole ohole, divlje i zlobne muskarce
Ajmo ovako, uopste nije cudno da losi ljudi glume cvecke na pocetku bilo kog odnosa.Veoma karakteristicno za osobe sa odredjenim poremecajima licnosti i ne tako strano obicnim ljudima.I ti kad odes na dejt gledas da mirises, budes doteran, da pricas lepo i ne pricas o svojim glupostima.Zasto?Zato sto hoces da se predstavis u najboljem svetlu.Gradska sam zena, ali sam odrastala medju normalnim ljudima i jako sam bila zatecena kada sam provalila kakvih ljudi sve ima.
Ti trenutno dajes vajb najgore vrste muskaraca - Nice guy.
 

Back
Top