Da li žene umeju vise da povrede od muskaraca?

DUH

Iskusan
Poruka
5.891
Ja sam, izgleda, stvarno DUH, niko ne vidi šta pišem :lol:

Znači, tema nije samo u partnerskim odnosima, nego pitala si uopšteno?

Odlično mesto za odgovor.

Muškarci po forumu vređaju i ponižavaju žene da se drugom muškarcu smuči, a kamoli drugim ženama. (Ne verujem da su žene zle niti da žele zlo jedne drugima međusobno pa da se smeju iza ekrana dok čitaju kako neki ženomrzac gazi forumašicu).

Sa druge strane žena u ogorčenju može izgovoriti takve stvari koje toliko zabole da se zapamte za ceo život.

DUH

Iskusan
Poruka
5.891
nisu sve žene takve i ne bih generalizovana ali ima žena koje znaju da uvrede vise i gore nego muskaraci

mene vise zaboli i razocara kada me uvredi neka žena nego muskarac
Mislim da to ima veze i sa Balkanom, više te povredi žena jer si manje-više na muškarce što se kaže "oguglala" od osnovne škole najverovatnije pa kroz ceo život.

gospodja čuknuta

Primećen član
Poruka
765

Pa žena drugim ženama lijepi etikete? Još nisam čula muškarac da je rekao za ženu da je qurva, jadnica, prostakuša...a žene sam čula više puta. Iz zavisti i sujete pljuju po drugima.
Uh, ne slažem se. Koliko puta sam samo ovde pročitala rugoba ili dobra je samo za torbanje.
Znači svi lepe etikete samo nas više vredja kad je to naš pol u pitanju.

DUH

Iskusan
Poruka
5.891
Generalno se bolje slažem sa muškarcima, ne znam zbog čega je to tako,
Više ih ima. Žene su zauzete, nije više srednja škola, poudavale se, imaju obaveze... jednostavno, u proseku srećeš više muškaraca a manje žena i verovatnoća da imaš više muških prijatelja.

vjerovatno jer imamo sličan način razmišljanja i ja to ne krijem.
I to je moguće. Da ti je aktivnija "muška" hemisfera mozga, ono, 'muški mozak" što kaže narod.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.