Da li zapocinjete vezu na slepo???

Hmmmmmmmmm:
vila_raviojla:
Hmmmmmmmmm:
moze vilo moja samo mora da udaras jako inace ostajem na nogama.odgovara kraljevicu marko.

Ah tu si :))

Ma samo se zezam , nisam odolela da pitam :)))
ho ho vilce pa dali ti to mene traziz tu sa ja lol,nego dali si ti ta nokaut riba bas me zanima?????


Pa kako za koga :)))
Za jednog jesam sigurno :)))))) oboren je zauvek :))
 
Ma da, super je na nevidjeno.Jednom smo lozili nekog pacera na netu. Cak smo mu i sliku poslali,a tada u sobi nije bila ni jedna zenska osoba (a kamoli neka dobra riba). Mucenik je cekicao sutra 2 sata u parku na Cuburi.Bio je ubedjen da ceka ljubav svog zivota!
 
tuturutu:
Ma da, super je na nevidjeno.Jednom smo lozili nekog pacera na netu. Cak smo mu i sliku poslali,a tada u sobi nije bila ni jedna zenska osoba (a kamoli neka dobra riba). Mucenik je cekicao sutra 2 sata u parku na Cuburi.Bio je ubedjen da ceka ljubav svog zivota!

Kakvi li ste tek vi "paceri" kad ste otisli i posmatrali iz prikrajka, da ne kazem iza drveta, coveka 2 sata, misleci kako ste ga super zeznuli i kako ste vi samo opaki frajeri?!!! Ako vam jos niko nije "skinuo kapu" ta to delo, evo ja cu prvi, jer se (s)klanjam pred budalama (jer su one nesto "posebno")!!!
 

Back
Top