Quantcast

Da li za vezu, brak treba ljubav?

Kosta2

Legenda
Poruka
54.207

Da li mora ljubav?
Da li je dovoljno da vam je neko blizak, drag, da vam je uteha, da mu verujete, da vas razume, ceni, poštuje, da vas nasmejava, da vaši razgovori teku ko reke, ...
Da li ljubavi treba dati vremena da se rodi?
Da li je ljubav uopšte potrebna za vezu ili brak?

:heart:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
27.389
Tehnički ne. Ali filozovski čemu sve to onda :lol:

Naravno da treba ljubav da bih se vezao i naravno da treba uzvraćena ljubav. Bilo kakav kompromis sa bilo koje strane vodi u nesreću i suštinsku samoću pre ili kasnije.
Grozan je osećaj kada shvatiš da neko kome daješ sve je uz tebe iz nekog osećaja zahvalnosti "jer si joj drag",jer se boji da je sama ili da si samo flaster za neke rane. Neću se zadovoljiti da me neka samo ceni i poštuje. Meni bi bio još grozniji osećaj da ja nekoj to radim. Bez ljubavi nema smisla. Možda sam nepopravljivi idealista ali mislim da sam realan po ovom pitanju. Idem radije onda u slobodu bez griže savesti ili obaveza prema bilo kome.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
22.266

Da li mora ljubav?
Da li je dovoljno da vam je neko blizak, drag, da vam je uteha, da mu verujete, da vas razume, ceni, poštuje, da vas nasmejava, da vaši razgovori teku ko reke, ...

ljubav ne mora, ali sex je neophodan da bi naši razgovori tekli kao reke, da bi se razumeli, da bi se cenili, poštovali i smejali :heart:

Manastirka

Iskusan
Poruka
6.581

Da li mora ljubav?

Potrebna je i treba vremena da se izgradi stabilan odnos, osim u slučaju "hormonskih" ljubavi. One su" lude i brze"i po pravilu kratko traju.Ali sve valjda u životu ima svoje čari🍄
Vreme je uvek najbolji pokazatelj stvari.Pokaže i ono što žmureći izbegavamo.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
214.467

Da li mora ljubav?

moze samo seks, simpatija, i zajednicki interes

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.