Da li za čoveka ima mesta u Srbiji...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Ej, kafa u parlamentu Srbije košta 5 dinara.
Limunada je bila 30 dinara, poslanici su se pobunili i sada je to skinuto na 20 dinara.
Čokoladna torta, to jest parče u restoranu skupštine košta verovali ili ne 40 dinara.
Isto takvo parče torte u "Ruskom caru" košta 400 dinara.
Za poslaničku platu naši poslanici mogu da se hrane minimum 2 godine u njihovom restoranu.
Naš običan čovek za svoju prosečnu platu van restorana može da se hrani jedva 10-15 dana.
Toliko o tome, ko su oni, ko smo mi, i kako stoje stvari kod nas.
Neverovatno kakvi se ljudi zanimaju za politiku u Srbiji, za čoveka tu mesta nema, ali za monstrume, sitne duše, beskrupulozne i bahate ima mesta koliko hoćete i oni su uglavnom ta mesta i popunili.
 
Poslednja izmena:
Ej, kafa u parlamentu Srbije košta 5 dinara.
Limunada je bila 30 dinara, poslanici su se pobunili i sada je to skinuto na 20 dinara.
Čokoladna torta, to jest parče u restoranu skupštine košta verovali ili ne 40 dinara.
Isto takvo parče torte u "Ruskom caru" košta 400 dinara.
Za poslaničku platu naši poslanici mogu da se hrane minimum 2 godine u njihovom restoranu.
Naš običan čovek za svoju prosečnu platu van restorana može da se hrani jedva 10-15 dana.
Toliko o tome, ko su oni, ko smo mi, i kako stoje stvari kod nas.
Neverovatno kakvi se ljudi zanimaju za politiku u Srbiji, za čoveka tu mesta nema, ali za monstrume, sitne duše, beskrupulozne i bahate ima mesta koliko hoćete i oni su uglavnom ta mesta i popunili.

BOLNO KOLIKO ISTINITO!
 
Ej, kafa u parlamentu Srbije košta 5 dinara.
Limunada je bila 30 dinara, poslanici su se pobunili i sada je to skinuto na 20 dinara.
Čokoladna torta, to jest parče u restoranu skupštine košta verovali ili ne 40 dinara.
Isto takvo parče torte u "Ruskom caru" košta 400 dinara.
Za poslaničku platu naši poslanici mogu da se hrane minimum 2 godine u njihovom restoranu.
Naš običan čovek za svoju prosečnu platu van restorana može da se hrani jedva 10-15 dana.
Toliko o tome, ko su oni, ko smo mi, i kako stoje stvari kod nas.
Neverovatno kakvi se ljudi zanimaju za politiku u Srbiji, za čoveka tu mesta nema, ali za monstrume, sitne duše, beskrupulozne i bahate ima mesta koliko hoćete i oni su uglavnom ta mesta i popunili.
:klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap:
 
Pola Srbije ima manja prava u društvu, no što to imaju psi lutalice...ne znam nijednog psa lutalicu kod nas gladnog, ali zato ima ljudi u Srbiji gladnih koliko hoćete. Dobro, znam, znam, predsednik Tadić bi rekao, strpite se koju godinu, samo da se dokopamo EU-a i eto leba za sve, čak i za ljude u Srbiji kojih tada i neće biti, kao što ih ni sada nema.
 
Back
Top