Da li Vučićev režim kreće u rat?

Da li Srbija kreće u rat?

• Da

glasova: 8 30,8%
  • Ne

glasova: 18 69,2%

• Ukupno glasova
    26
Ne on gotovo sve je u pravu, ti si prestrastan, nacionalisticki nabojen.
coce prividja mu se fsb i dok spava, vas dvojica kao da zajedno pusite nargile, evo ga opet odvaljen

ja sam svetski coek, kakvi nacionalisti, pricas gluposti... mislis da ja cetnikujem po usa?

e, postavio sam dzefri saksa, kamo protivargumeti? i onda etikete nacionalista? ma idi begaj, dzefri je srpski nacionalista? ili taker karlson? a tramp je na platnom spisku fsb-a? to je vasa pamet kada se napusite suski ili hasisa, huljari vam je ribetina... daj bre vise uozbiljite se!

zar ja srpski nacionalista da idem na https://www.logicno.com/
ajde gde je tu logika da citam, hrvatski sajt? a bas je super sajt, ne lazu kao vasi sajtovi koji vam ispiraju pamet, ili vucicevi mediji, isto ti je to

znaci na prvom mestu mi je logika, a nacionalizam tamo iza 10.og mesta, a od 1-9 ihahaj

Poslednja izmena:
Ko se zadnji smeje najslađe se smeje. Sačekaj malo da dođe još ljudi sa Bliskog i Srednjeg istoka u Hrvatsku pa da vidimo onda tada koliki ste junaci takvi kao ti.

P.S. Kad krene talas to samo ide u valovima.

Долазили су им авионима 90-тих у ЗГ, по налогу САД, па су мујахедине спроводили "хрватским водоводом" у бих да секу главе Србима.

Не призивај

Долазили су им 90-тих у ЗГ, по налогу САД, па су мујахедине спроводили "хрватским водоводом" у бих да секу главе Србима.

Не призивај
Ne prizivam ništa jer su talvi procesi i ovde u Srbiji počeli, nego samo hoću reći da će takvi provokatori kao on pobeći u mišju rupu. Rat nikome nije bio niti će biti brat.

Само брзо реаговање ВС из Срема у Хрватску може да спасе РСрпску.

Али Вучић хоће да се реши Додика.
u srbiju niko ne racuna pa ni sama srbija.
srpski narod preko drine je najsvetlije sto imamo. sa njima nema sale oko toga. taman da svi moraju da izginu ucinice to, putin zna to dobro. zato se direktno zove dodik u kremlj kod putina, ne neki vulin koga ce primiti tamo neko iz generalstaba ili nekog vojnog sektora cime ponizavaju nase ministarstvo odbrane , al isami smo tome krivi kad nam je vulin bio ministar odbrane...

taj anrod je tmo uvjek izlozen pasam i ustasama. zna dobro kolko je platio cenu naivnosti kada su bejzeci od ustaskog noza u sumu bili vrbovani od titoista.

njihova srpska je njihov opstanak. nem srpske - nema njih. za opstanak ne biraju sredstva.

ne da rusija pravoslavlje. bar ono koje to zasluzuje upamti to. kada se tvoj mozak totalno oslobodi engleskog uticaja i zablude shvatices da je danasnja rusija poput one carske samo modernizovana , i odana pravoslavlju i pravim prijateljima i vrednostima. a srpski narod oni vole. lažnih komunista ,iz danasnjih posebnih republika koje su cinile sssr su se odrekli.

srpsku cuva rusija. tu price nema. otuda je i ta rusofobija od strane bosnjaka toliko izrazena. sve to ima svoje razloge.

u srbiju niko ne racuna pa ni sama srbija.
srpski narod preko drine je najsvetlije sto imamo. sa njima nema sale oko toga. taman da svi moraju da izginu ucinice to, putin zna to dobro. zato se direktno zove dodik u kremlj kod putina, ne neki vulin koga ce primiti tamo neko iz generalstaba ili nekog vojnog sektora cime ponizavaju nase ministarstvo odbrane , al isami smo tome krivi kad nam je vulin bio ministar odbrane...

taj anrod je tmo uvjek izlozen pasam i ustasama. zna dobro kolko je platio cenu naivnosti kada su bejzeci od ustaskog noza u sumu bili vrbovani od titoista.

njihova srpska je njihov opstanak. nem srpske - nema njih. za opstanak ne biraju sredstva.

ne da rusija pravoslavlje. bar ono koje to zasluzuje upamti to. kada se tvoj mozak totalno oslobodi engleskog uticaja i zablude shvatices da je danasnja rusija poput one carske samo modernizovana , i odana pravoslavlju i pravim prijateljima i vrednostima. a srpski narod oni vole. lažnih komunista ,iz danasnjih posebnih republika koje su cinile sssr su se odrekli.

srpsku cuva rusija. tu price nema. otuda je i ta rusofobija od strane bosnjaka toliko izrazena. sve to ima svoje razloge.
Ok, ovde si vec potpuno, ali pomahnitao, smanji malo.

srpski-telegraf-460x0.jpg

Ovo ce da se zavrsi tako sto ce da nateraju Vucica da prisili Dodika da se povuce iz javnosti, i da bude u kucnom pritvoru u svom prebivalistu u Republici Srbiji :cepanje: :cepanje:

Za uzvrat ce da mu daju garancije da nece da ga krivicno gone za ko zna koliki privredni kriminal je covek pokrao do sada, i toliko :cepanje:

ma kakvi, on ti je faktor nato stabilnosti na balkanu, treba da prizna kosovo, i da uvede srbiju u nato. zato mu njegovi mediji pevaju vec komandante, znaci nema pogovora, na komandu veleizdajnika svi
Kakvog veleizdajnika?

Sta da prizna KiM, da je to jedan od boljih zacina, ili sta?

Ako si mislio na veleizdajnika ne zbog KiM-a, nego jer je uveo autokratiju i jer u Srbiji vlada banda, onda si u pravu.

Ako si mislio nesto zbog KiM zacina, onda si pomahnitao.

Kakvog veleizdajnika?
ja ne znam sta ti hoces?
jel si reko neces ruse?
jesi
dosao tatko hil, njega si hteo, i on kaze ima vucic da ostane, posteno.
i sta tebi sad smeta? bio nasamo sa makronom, vodao bajdena po skadarliji, sta bi ti jos? ajde budi realan, to ti je tvoja zapadna opcija, a moja je boskic, pa ne kukam sto je pukao - tvoja opcija je pobedila, samo jos u nafo da av uvede srbiju i ti ces da slavis

ja treba da kukam, moja opcija [BOSKO] je pukla, a ti si pobedio sa tvojom prozapadnom nafo opcijom, cak i u nisu, rusa nema ni od korova nato covek, milic je broj 1 odmah iza av-a, a ta ruska stranka je fora da varaju naivne

moja patriotska opcija je pukla, a tvoja kako god da ga okrenes pobedjuje, bilo nafo av, bilo dr. milic od natoa

pa bar mi dozvoli da vas nazovem kako je pravilno - izdajnici!

Poslednja izmena:

Back