Да ли Вучић злоупотребљава функцију председника у циљу рекламирања одређених производа на Инстаграму?

Boze dragi, covjek pojede gumeni bombon i digne se kuka i motika.

Tako su ga proklinjali i kada je na Svetoj Gori djeci ubrao nekoliko mandarina.
Prvo su mu napali brata a onda su i njega pokušali da ubiju ko zna koliko puta pa kad nisu uspeli pretili su mu deci.
Misliš ono kad je nazivao ulice po genocidima i zverstvima
To što ti nazivaš cidima jesu antiterorističke operacije.U celom Svetu borba protiv terorizma jeste nešto što je poželjno.
 
Doktor Profesor Aleksandar Vučić nije savršeno biće I on je grešna jedinka bez obzira što je po mnogo čemu izuzetan a pre svega po upadljivo izraženoj plemenitosti svoje duše.

Ево ти вечера. 🥪
 
Prvo su mu napali brata a onda su i njega pokušali da ubiju ko zna koliko puta pa kad nisu uspeli pretili su mu deci.
Sad Cry Me A River GIF by The Bachelor
 
To što ti nazivaš cidima jesu antiterorističke operacije.U celom Svetu borba protiv terorizma jeste nešto što je poželjno.
A pretnje porodici VučIer ti nisu operacija nego genocid

Vrlo konzistentno ko moj 🍆
 
Vidite kolega Čvarak,kako se mene nastoji difamirati na ovome općilištu.
Najgore od svega je i sto su nam i te sendvice smanjili.
Ali dobro, za sebe se ne bojim, vec me uzasava sto Gospodinu Predsjedniku Aleksandru Vucicu ni gumeni bonbon ne bi dali da pojede.
 
Najgore od svega je i sto su nam i te sendvice smanjili.
Ali dobro, za sebe se ne bojim, vec me uzasava sto Gospodinu Predsjedniku Aleksandru Vucicu ni gumeni bonbon ne bi dali da pojede.
Ja sam takodje preneražen i konsterniran.Ni ja sebi nisam u prvom planu jer sam uvek imao osećaj društvene odgovornosti pa je samožrtvovanje za opštu stvar deo mog habitusa i životne filozofije.Ipak ne mogu da ne primetim koliko je redukcija tih virtuelnih sendvidža izraz čiste bezdušnosti.
 
Ko jos pije ZERO kolu samo specoshi neki...

Ako vec ne pijes coca colu onda nemoj piti ni zero.

Ja je vala pijem. A što je ne bi pio, ima isti ukus kao regularna coca, a ima 0 kalorija. To je bukvalno čudo Božije.
 
Ja je vala pijem. A što je ne bi pio, ima isti ukus kao regularna coca, a ima 0 kalorija. To je bukvalno čudo Božije.

Pređi ti na nešto svojeručno napravljeno, kupi sokovnik ili blender pa priredi sebi sok ili smoothie po ličnom izboru voća.

Da bih znala šta predsednik reklamira, morala bih da ga pratim, ali to stvarno ne mogu. Pa, on prvi bi se složio da je potpuno neproduktivno.
To bi mi bilo kao kad sam gledala nešto što volim na IG, a u pozadini bez ikakvog razloga išla pesma 'Unholy'', i ja sam nešto smišljala i razmišljala gde je unholy element u tome što gledam... :zcepanje:
 
Reklamira konkretnu marku. I to krdžu kao što je Haribo i Aberkrombi
Još je pokojni Džindžič upozoravao da se čuvamo političara koji reklamiraju bombone,jer se u bombonarskoj industriji vrte ogromne pare a gde su velki novci tu je i velka korupcija
 

Back
Top