DA LI VOZITE

hehe,polozila iz prve.na tipovanju imala max poena,a to mi je i bilo opusteno.nisam se cimala ni oko voznje po gradu,vec oko poligona,bas zato sto je najlakse.hehe,a kada sam polagala niko nije znao,cak ni mama mi nije verovala,i to jutro kad sam krenula bila je veoma sumnjicava :D

Nikad necu polagati.

Znam da bih bila hiper odgovorna,ali ovde ima toliko losih i neodgovornih vozaca i pesaka,da mi ne pada na pamet da rizikujem svoj zivot zbog toliko budala.

eeee Sibil
evo nešto utešno :lol:
možeš ti da pogineš kako god okreneš...oklizneš se u kadi...padneš niz stepenice
:confused:
zvuči odvratno ali tako je...znači opušteno moš da polažeš i voziš :mrgreen:

a ti kao ides na kraj sveta pa ti trebaju kola :roll:msm ides do skole,trznog centra, biblioteke(ako citas) i malo izadjes negde i to je to

Aha...
zhivim malo dalje od grada i nishta mi nije blizu!
kad krenem u srednju do shkole cje mi trebati najmanje sat vremena basem..
sad isto.. kad izlazim bilo gde.. centar,nbg,zemun,sve jedno gde idem,najmanje moram dva autobusa. . .
kad odem do grada izgubim samo 2ipo sata u prevozu i chekajucji baseve..:roll:

Imam vozacku,polozio odmah posle 18 rodjendana,imam gomilu predjenih kilometara iza mene,imao sam svoj auto ali sam ga prosle godine odvezao na otpad pa se koristim kolima mog matorog ali on nema nista protiv toga.Ako sve bude ok kupujem ja svoja pocetkom iduce godine.
Na obucavanju nije tesko,vazno je samo biti hladne glave i ne brzati previse,uglavnom kad se brza puno se greshi.

Ja pre dve nedelje, pocheo da vadim lekarsko uverenje, za auto-shkolu, i ispala neka frka, ja popizdeo, iscepao uverenje, i zakleo se da sledeci put kad budem ushao u dom zdravlja, nekog doktora cu da prebijem...Sve su to djubrad, ,ebale ih diplome, nek' nabiju sebi to u prepotentno dupe...Tako da ne verujem da cu skoro da polazem, ali neshto i nisam zainteresovan za voznju, moze da bude korisno, a i ne mora...kako kome...

Ja pre dve nedelje, pocheo da vadim lekarsko uverenje, za auto-shkolu, i ispala neka frka, ja popizdeo, iscepao uverenje, i zakleo se da sledeci put kad budem ushao u dom zdravlja, nekog doktora cu da prebijem...Sve su to djubrad, ,ebale ih diplome, nek' nabiju sebi to u prepotentno dupe...Tako da ne verujem da cu skoro da polazem, ali neshto i nisam zainteresovan za voznju, moze da bude korisno, a i ne mora...kako kome...
E, sta treba za uverenje, sta ti pregledaju, sto nije bilo dobro uverenje...

imam polozeno vec 2 godine, retko vozim, nit sam nesto preterano nalozen, nit imam preteranu potrebu... al ono, nekad ću morati... kad krenes da vozis casove gledaj makimalno izdrndas i izmaltretiras instruktora da stavrno nesto uradis...

Возим кад наговорим ћала да идемо да ме учи вожњи(тамо на некој пустој пијаци, к'о полигон:mrgreen:)
А пустио ме пар пута и до куће да довезем, ал' сам била срећна к'о мало прасенце:lol:

Back