Da li volite vasu drugaricu Modernu Pevacicu?

Koliko volite Modernu Pevacicu, vasu dobru drugaricu?

  • Neopisivo mnogo.

  • Volim je koliko je vole svi u granicama normale, ali je volim.

  • Od neba do zemlje i od zemlje do neba

  • Toliko je volim da bih je ozenio, ali ona je jos uvek nevina


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
u kuriru sam neki dan procitao da se iz pouzdanih izvora saznalo da se pod korisničkim imenom moderna pevacica u stvari nalazi osoba pod imenom Milorad zvani Mića Pajser...
ja bas u to i ne verujem al ko to zna...
svejedno mi volimo sve ljude pa i Miću Pajsera...

A ko je taj? I nije valjda "Kurir" pisao o Modernoj Pevacici, koja toliko izbegava paparazze i publicitet.
 
znaci vise nisam mogao da se suzdrzim da ne prokomentarisem
ovako
ja mislim da se ovde radi o dusevno poremecenoj osobi kojoj podhitno treba lekar
i nemoj te ljudi da je lozite da je volite kad se samo smejete kao i ja naravno njenim temama, te nevina te neda pre braka a ovsmo juri ozenjene i rastrura brakove,pritom je dobra sa njegovom zenom pa koliki skot treba da budes za tako nesto
ima toga jos ali cekam da mi odgovori
a ostale bih molio da je ne loze jer vreme je da se postavi na mesto koje joj i pripada a to je psihijatrijska ustanova
 
znaci vise nisam mogao da se suzdrzim da ne prokomentarisem
ovako
ja mislim da se ovde radi o dusevno poremecenoj osobi kojoj podhitno treba lekar
i nemoj te ljudi da je lozite da je volite kad se samo smejete kao i ja naravno njenim temama, te nevina te neda pre braka a ovsmo juri ozenjene i rastrura brakove,pritom je dobra sa njegovom zenom pa koliki skot treba da budes za tako nesto
ima toga jos ali cekam da mi odgovori
a ostale bih molio da je ne loze jer vreme je da se postavi na mesto koje joj i pripada a to je psihijatrijska ustanova

Bas si simpaticna. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top