• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Da li volite tepanje?

SilverStar

Iskusan
Poruka
6.802
Ja mojoj tepam Mrvice...

1663976020475.png

Samsonight

Veoma poznat
Poruka
11.216
Za promenu bih volela da me ljudi što češće zovu mojim pravim imenom.
Šta njemu fali, stvarno!?
Prevazišla sam to da zvanje po imenu za mene znači neko strahovanje: ''Kuku, šta sam sad skrivila?''
Nemam ružno ime, mislim da je baš lepo, tako da... ne shvatam zašto ga niko ne koristi. Kao da mi je dato iz nekog inata...
Ta tepkanja... maaaa... to su sve neke umanjenice, da budemo malecki i svima slatki. Ok, jesmo malecki i slatki i dalje :zaljubljena:, nemam ništa protiv tepanja, ali šta je ono kako se stvarno zovem ako me baš niko ne zove tako?

georgejune

Starosedelac
Poruka
187.101
Za promenu bih volela da me ljudi što češće zovu mojim pravim imenom.
Šta njemu fali, stvarno!?
Prevazišla sam to da zvanje po imenu za mene znači neko strahovanje: ''Kuku, šta sam sad skrivila?''
Nemam ružno ime, mislim da je baš lepo, tako da... ne shvatam zašto ga niko ne koristi. Kao da mi je dato iz nekog inata...
Ta tepkanja... maaaa... to su sve neke umanjenice, da budemo malecki i svima slatki. Ok, jesmo malecki i slatki i dalje :zaljubljena:, nemam ništa protiv tepanja, ali šta je ono kako se stvarno zovem ako me baš niko ne zove tako?
Pa koje je<3

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.