Quantcast

Da li volite sto se reprezentacija zove Srbijom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gradac5

Ističe se
Poruka
2.058
Cao,

Moraju se uputiti sve cestitke reprezentaciji Srbije koja je prosto rasturila Rumunjsku reprezentaciju sa 5:0. Takav poraz se odavno ne pamti i u meni je nastalo jedno pitanje na ovom forumu da li Srbi vole sto se njihova reprezentacija zove Srbija a ne Jugoslavija ili Srbija i Crna Gora?
koliko ima vasih kadrova na vaznim funkcijama nije cudo da vam i takve ideje padaju na pamet.
reciprocitet bi resio mnoge nesporazumeizmedju nas i vas.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.728
Cao,

Moraju se uputiti sve cestitke reprezentaciji Srbije koja je prosto rasturila Rumunjsku reprezentaciju sa 5:0. Takav poraz se odavno ne pamti i u meni je nastalo jedno pitanje na ovom forumu da li Srbi vole sto se njihova reprezentacija zove Srbija a ne Jugoslavija ili Srbija i Crna Gora?
PA VI ste se otcepili i sada pitate NAS da li volimo što se zove Srbija a ne Jugoslavija!?

To je ono kao muž se razvede od žene a ona u medjuvremenu postane uspešna u poslu i životu, ima veliku platu, skupa kola, ogromnu kuću, sopstvenu firmu- a onda se sretnu i on ju pita
- Da, ali da li ti je žao što nemaš više moje prezime?

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Elita
Banovan
Poruka
15.722
PA VI ste se otcepili i sada pitate NAS da li volimo što se zove Srbija a ne Jugoslavija!?

To je ono kao muž se razvede od žene a ona u medjuvremenu postane uspešna u poslu i životu, ima veliku platu, skupa kola, ogromnu kuću, sopstvenu firmu- a onda se sretnu i on ju pita
- Da, ali da li ti je žao što nemaš više moje prezime?
Toga nema aco :hahaha:

A i poredjenje ti nema veze s vezom :roll:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.