Corvus
Poznat
- Poruka
- 8.401
Kažu da inteligencija opada, i da je to zabeleženo po prvi put, statistički.
Objašnjenje je, valjda, da se u današnjici previše oslanjamo na pomoćne gađžete, veštačku inteligenciju i slično.
Bilo je i u filmu idiokratija?
Manje inteligentni se brže razmnožavaju, a inteligentni su tromi, duže vagaju.
Kažu da će inteligencija biti valuta, koju ćeš moći da kupiš, kao internet?
A glup si, kada ti istekne?
Objašnjenje je, valjda, da se u današnjici previše oslanjamo na pomoćne gađžete, veštačku inteligenciju i slično.
Bilo je i u filmu idiokratija?
Manje inteligentni se brže razmnožavaju, a inteligentni su tromi, duže vagaju.
Kažu da će inteligencija biti valuta, koju ćeš moći da kupiš, kao internet?
A glup si, kada ti istekne?

