Da li volite Kraljevo?

rudy_kv:
rudy_kv:
Kraljevo:
Obožavm Kraljevo i ako ovde ništa nije kako treba? Vi? :D
Takodje!! Da ne mislim da je najbolje ne bih se spustao na taj nivo da se svadjam sa Kosovarima oko njega. I ne samo sa Kosovarima nego sa bilo kim ko Pljuje Kraljevo i Kraljevcane!! :D :D

Necu da pljujem po Kraljevcanima. Momci su super! Ni kod nas nije nista bolje. Uzice je rupa od grada, ali ga volim.
 
alexcg:
ena28:

:lol: Volim Kraljevo zbog jednog Vladice mada nekad umirem od smeha kad ponekad izleti onaj vas akcenat. Grad mi se svidja, a i okolina. Imate blizu dve banje. Nisu samo za banjanje.

ali sve sto je lepo ima neku manu
jest da volim banje, ali one su tu samo zato sto je ovde velika rasedna zona sto znaci da mozemo ocekivati velike zemljotrese, ali ovaj grad SOJI I STAJACE i kad svi budu pali Kraljevo ce stajati
obozavam ovaj grad
 
alexcg:
ena28:

:lol: Volim Kraljevo zbog jednog Vladice mada nekad umirem od smeha kad ponekad izleti onaj vas akcenat. Grad mi se svidja, a i okolina. Imate blizu dve banje. Nisu samo za banjanje.


Izvini, izvini,..... kakav to akcenat? Neshto nisam primetio da mi imamo neki tako smeshan akcenat. U stvari, nisam primetio da imamo bilo kakav akcenat, za razliku od recimo uzichana (ako se ne varam, ti si odatle).

I izvinjavam se shto sam malo zakasnio sa reakcijom..... ;)
 
naravno da volim kraljevo i sve ono sto mi nudi!! volim glavne ulice, parkove, ljude - njihov duh i nacin druzenja;onda kafice, pa ibar + bazen, trafike, cigare, sveeeeeeeeee, ama bas SVE!!

jooooooooooooooooooojjjjjjj...ocu kuci!!
 

Back
Top