DA LI VOLITE DA NOSITE....

:lol: ja pokusavam da nadjem suknju (ne haljinu) sa rupama cele zime :lol:
i nigde je nema a ja se bas zainatila.i obisla sam sve prodavnice ali ono sve nesto bapsko :roll:
sad cu morati da je strikam. :roll:
i ocu da bude narandzasta :D da budem ko seljanka :D :razz:
 
pa to ti je bre to...nije u Njegosevoj nego u Nusicevoj, pored Ministarstva necega :)
imaju tih sukanja, sarenih, narandzastih, seljackih :)
i nemaju rupe i mnogo su nekako strejt...ne znam kako da objasnim...nije mi bilo to to...nekako su fino seljacke a ne seljacki seljacke :)
 
znam to u nusicevoj ali nema nista za mene.... :(
i bile su preskupe a nista od onoga sto ja trazim :roll:
ja sam videla suknju sa rupama i ocu takvu.i prevrnucu pola grada dok je ne nadjem :D
i posto je necu naci,moracu da je strikam...ali da bude onako ko milje...stoljnjak sta god...e takvu ja hocu :D
 
Banshee:
znam to u nusicevoj ali nema nista za mene.... :(
i bile su preskupe a nista od onoga sto ja trazim :roll:
ja sam videla suknju sa rupama i ocu takvu.i prevrnucu pola grada dok je ne nadjem :D
i posto je necu naci,moracu da je strikam...ali da bude onako ko milje...stoljnjak sta god...e takvu ja hocu :D
Ma kakva Nusiceva.Slobodno mozes da prestanes da trazis narandzastu heklanu suknju,jer ako mi se javis i objasnis kakvu bi suknju zelela,smatraj da si je nasla.Imam i neke gotove heklane suknje,pa odmah mozes odluciti da li da se radi i za tebe.
 
anakin:
pa to ti je bre to...nije u Njegosevoj nego u Nusicevoj, pored Ministarstva necega :)
imaju tih sukanja, sarenih, narandzastih, seljackih :)
i nemaju rupe i mnogo su nekako strejt...ne znam kako da objasnim...nije mi bilo to to...nekako su fino seljacke a ne seljacki seljacke :)

anakine, ali NEMA ministarstava ni u Njegoševoj ni u Nušićevoj :)
 
TOMAX:
Шта је фрајеру.... то те пали а??
Е, ја волим да носим вунене рукавице, дебеле вунене чарапе, вунени шал.... и вунени цуртон... хик
... и да се тако шврћкам гологуз по стану...
mislim da se zove 'nakurnjak', strasno... kako lose poznajemo svoju tradiciju :lol: :lol:
inace, ne volim i ne nosim 'strikane' stvari :roll:
 
Johnny82:
Ne pricam o staricama koje u starackom domu pletu carape i tople vunene dzempere.Pricam o kvalitetnoj preciznoj i unikatnoj rucnoj izradi najrazlicitijih odevnih predmeta koji bi bili zasticeni licencom.Takodje bi se ti predmeti radili po narudzbini,a na njima bi bio znak firme.
Mislim da ne preterujem kada govorim o neobicnosti i kvalitetu ovih proizvoda.To kazem na osnovu pozitivnih reakcija zena koje su videle sta nudim.Uskoro ce sajt,pa cete mi Vi drage moje zene reci sta mislite

pa medju staricama cesto ima odlicnih pletilja, dobro heklaju itd... ne znam sta ima u toj radnji tacno.
a sta pletu te tvoje ribe, hladne vunene dzempere?

pa verujem da je ok, ali niste jedini...a skupi su proizvodi..imate i konkurenciju..ali ok, verujem da ces se ti izvuci svojim kvalitetom
mislim i kirbi usisivac je sigurno zanimljivo imati......
 
trikotaza ivkovic..ha
oni se opako shire
kao sve je ok, ali ja iz nekog razloga to ne volim !!! ne mogu da kazem zasto
ne vuce me da udjem iako je sve gledano ok, kao i shareno je i interesantno
ali ne znam... : I mada i to se menja
 
goldfish:
mislim da se zove 'nakurnjak', strasno... kako lose poznajemo svoju tradiciju :lol: :lol:
inace, ne volim i ne nosim 'strikane' stvari :roll:

zima6en.jpg


zima, zima, e pa šta je :lol:
 

Back
Top