Da li volite da gledate svoje snimke?

Da li osecate neku nelagodu
ovako nekako

Bobcat Goldthwait Omg GIF by truTV’s Bobcat Goldthwait’s Misfits & Monsters
 
Ja sam uvek izbegavala da se gledam.
Medjutim ponekad pogledam i mislim "Gospode boze"

Prvo nisam uopste svesna nacina na koji se krecem.
Otkako sam operisala diskus herniju krecem se k'o retard. Zivim u nekom permanentnom strahu da cu nesto zeznuti. (potpuno irelevantan strah)

Drugo kad sam videla nos iz profila:eek:

Trece- nacin na koji pricam i trepcem.
Uopste nisam svesna koliko trepcem.

Cetvrto kad sam svesna da se snimam uopste se ne ponasam normalno.

Obožavam. Čak sam se navikao i na njegov glas koji nije kao moj.
meni se moj glas svidja:mrgreen:
i imam neki dobar mikrofon
 
Uglavnom zavisi, mislim pola pola 50% jer ne volim svoj glas a nekad isto tako i svoje pokrete i imam obicaj da bezim od kameru ono kao ne bih bas ali takodje nekad ajd pa kako bude mada radije bezim...
Razmisljao sam da snimam neke vide za you tube i to ali ne mogu drzacu se samo sviranja i muzike sto se tice toga...
Mozda kad sviram i takve snimke volim da vidim i gledam, ni tu nisam nesto zadovoljan jer nisam bas neki peva i,trebale su mi godine da popravim glas i stignem jedva do neku proseku sto se tice pevanja...
 
Nikad se nisam gledala na snimku.
Nit' se snimam, nit' me snimaju (ili se bar nadam).
Ustvari, da, snimala sam se za neke školice ranije, ali to je moj ''teach'' fazon, tad sam neka druga ja i iz prve su mi snimci uvek bili super, a i kamera mi je baš luda (A, kakva drugo kad je moja???), baš me je volela kad uđem u taj mod;
Ali mimo toga još nisam naišla na neki snimak sebe.
 
skoro su mi prosledili snimak sa jedne NG ... kafana, ja na stolici... bas mi je bilo simpaticno jer sam se setio kako sam ja sebe dozivljavao to vece i kako izgleda na snimku.
I drago mi je sto sam od tada smrsao i da se sad vidi da sam samo buckis a ne kao sto sam bio dzak krompira :D
vrlo zadovoljan sobom i svojim stasom i glasom
 
Možda i neću ako uspem da pobegnem od svih... ko cast away otprilike...
Uf to bi mi trebalo...

Ali mislim da ne idemo u tom pravcu...
Bilo je to već...

Ne može zalediti sat više..
Kako me iznerviraju ovi iz Space Walk 66 kad odjednom zaćute.. moram se okrenuti da vidim dal još emituju...
 

Back
Top