Da li volite crnce?

richkrzna

Početnik
Poruka
7
Pozdrav, bicu kratak, zivim u srbiji vec 4 godina i crnac sam, dolazim iz Afrike i ne znam najbolje srbski pa izvinite zbog toga, zanima me da li srpske zene vole crnce ( ja kolko sam do sad video pola pola al me zanima misljenje ovde zena jer su mi rekli da pitam ), i jel bi bili na dejt sa jednim i u braku i tako to, posto trazim curu, da zaboravio sam da dodam imam 25 godine, hvala.
 
Neka im je daleko lepa kuće i što dalje od naših belih devojaka i žena.
Meni je iskreno svejedno, tko se zeli miksati, nek se miksa, ali ocekujem da se mene ne proziva kada kazem da me zanimaju iskljucivo bijele Europljanke.

Ajd Korejke i Japanke jos mogu proci, ali zo cisto radi nekog fetisa i perverzije, ti narodi imaju predivne izopacene umove, pogotovo Japanci.

1237064775943.jpg


weird-japan-girl-head-toilet-13739078839.jpg


:heart2: :heart2: :heart2:
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, bicu kratak, zivim u srbiji vec 4 godina i crnac sam, dolazim iz Afrike i ne znam najbolje srbski pa izvinite zbog toga, zanima me da li srpske zene vole crnce ( ja kolko sam do sad video pola pola al me zanima misljenje ovde zena jer su mi rekli da pitam ), i jel bi bili na dejt sa jednim i u braku i tako to, posto trazim curu, da zaboravio sam da dodam imam 25 godine, hvala.
neke da neke ne, na to ne mozes da utices... ne vredi sekirati se
 
Niti su sve Srpkinje iste niti su svi crnci isti. Svakome se sviđa neka (ili nekoliko) osoba.

Verovatno ima Srpkinja koje ne bi bile s crncem ni u kojoj situaciji (kao što takvih predrasuda ima svud na svetu prema raznim grupama a i u Srbiji prema i drugim grupama ljudi), ali ja verujem da taj broj nije preterano veliki.

Mada, šta znam...
 
Niti su sve Srpkinje iste niti su svi crnci isti. Svakome se sviđa neka (ili nekoliko) osoba.

Verovatno ima Srpkinja koje ne bi bile s crncem ni u kojoj situaciji (kao što takvih predrasuda ima svud na svetu prema raznim grupama a i u Srbiji prema i drugim grupama ljudi), ali ja verujem da taj broj nije preterano veliki.

Mada, šta znam...
pa da naravno, ima toga svuda, pitam onako samo bez uvrede
 
Pozdrav, bicu kratak, zivim u srbiji vec 4 godina i crnac sam, dolazim iz Afrike i ne znam najbolje srbski pa izvinite zbog toga, zanima me da li srpske zene vole crnce ( ja kolko sam do sad video pola pola al me zanima misljenje ovde zena jer su mi rekli da pitam ), i jel bi bili na dejt sa jednim i u braku i tako to, posto trazim curu, da zaboravio sam da dodam imam 25 godine, hvala.
Lazes

volim ...javi se u pp :rotf:
E bate nes se omrsiti nema crnja da zna vako srpski
 
Pazi ovog krumpira sto se povampirio...

Kao kada se moj prijatelj davnih dana na Dating Siteu povampirio za nekom zenskom, reko mu - pa tko ti ne garantira da je to neki goli mrsavi starcic u cizmama koji upravo navlaci kitu i zamislja te...

pa malo ... imam krizu identiteta da li volim da me gadjaju ili da gadjam ... pa sad
sta znam mozda mu i dam br tel u pepe :mrgreen:
 

Back
Top