Da li više verujete ruskim medijima kao što je Sputnik ili zapadnim medijima kao što je BBC?

Odjebaus, odgovorio sam ti na pitanje sad ti meni.

Kad smo vec kod CNN-a jade da li su rekli gde su WMD od Sadama?

Odogovori na jednostavno pitanje. Jade.
Odjebaus, nisi u potpunosti odgovorio na moje pitanje.Jade, da li ti tvrdiš da CNN ne prezentuje istinitije informacije od Sputnika? A jade?

Ni jednim ni drugima....
Ti si lažov. Ti si lajkovao poruku u kojoj se tvrdi da treba više verovati ruskim medijima nego zapadnim
👇
IMG_2988.png

Ја сваки дан окренем-Ал Џазиру- и видим колико је палестинских Цивила страдало и колико је Зграда и Болница порушено и видим Људе који голим рукама раскопавају Рушевине у Потрази за преживелима.
То ниједан англо-саксонски Медиј не преноси.

Даље,тражим стриктно руске Медије у вези дешавања у Украјини јер англо-сакси сигурно неће снимају,преносе своје сопствене Поразе .
:)

Dve propagandne televlizije ali ako bih bas morao da biram onda Sputnjik naravno. BBC i CNN su olicenje propagande u svom najgorem obliku.
ББЦ сам нека снима Ђоковића и Надала и доделу Оскара и 2 дете Ким кардашијан...
то им гледаоци

Ne lupetaj.

Šta si ti time dokazao?
Па да тај Спутњик Србија кога ти омаловажаваш нам нуди конкретне Ствари са све Титл-Читлом ко иначе свако други одбацује.
Оно,сви сте РОБОВИ

Pametan čovek ne može da više veruje Sputniku nego BBC-ju. Ja ne poznajem takvog.
Ako je suditi prema sudbini Asanža, i odnosu prema slobodnim medijima na zapadu, pametan čovek zaključuje da tamo nema slobodnih medija koji prenose ISTINU, definitivno.
A što se Sputnjika tiče, ako zanemarimo taj propagandni segment, uglavnom prenosi istinu. Mislim, sve o čemu su pisali ispostavilo se da je istinito ? :think:

Ako je suditi prema sudbini Asanža, i odnosu prema slobodnim medijima na zapadu, pametan čovek zaključuje da tamo nema slobodnih medija koji prenose ISTINU, definitivno.
A što se Sputnjika tiče, ako zanemarimo taj propagandni segment, uglavnom prenosi istinu. Mislim, sve o čemu su pisali ispostavilo se da je istinito ? :think:
Sputnik simbolizuje lažno informisanje.

Back