da li vi znate ,muskarci,sta hocete?Sta?

milost

Primećen član
Poruka
790
slatka:
Dajete razne signale ,a onda se izgubite.sta to treba da znaci?sta vi hocete? :oops:
KAKO SI TI ODGOVORILA NA TAJ SIGNAL,AKO SI OKRENULA GLAVU,NARAVNO DA JE OTISAO.ON JE PRVI KORAK PREDUZEO SLEDECA SI TI NA REDU.KORISTI ZENSKE CARI I ZAVEDI GA.VERUJ MI DA AKO UMES DOBRO DA ZAVEDES DA CE TESKO OSTATI RAVNODUSAN,POGOTOVO AKO MU SE SVIDJAS! 8) :roll: :wink:

D

donna

Gost
DON:
black-devil:
za to ne treba muskarci da pricaju sta zele, to bi i ti trebala da osetis i da znas, nije tesko procitati muskarca:)

Hhehehehe,to je moja sele.....ljubim te ja.
Upravo tako,zena bre daje signal,musko se peca.Prava "igracica" pustice uvek muskarca da zivi u ubedjenju da je ON NJU osvojio,ne obrnuto.....

Zaista sam iznenadjena!!! Najzad jedan vispren odgovor i to od muskarca!!! Dodala bih jos da prava "igracica" zna da je sve sto se tesko dobije mnogo sladje...U protivnom, gde je tu izazov?? :wink:

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.