Da li verujete u smak sveta....

BL strikes again! Ti jos uvek tvrdis da ce taj lopov da se vrati. Vidis neki istoricari kazu da je bio lopov, a ne neki svetac. A takodje se veruje i da je bio prevarant kao ovi sad beli magovi.
I da bice smaka sveta, samo sigurno mi to necemo da dozivimo. Za nekih 10000000 godina ce sunce da explodira/implodira i unistice sve oko sebe. Prosta atomska fizika :) ali vidite to je fizika i nema nikakve veze sa hristom ili bogom.
 
dr.koki:
BL strikes again! Ti jos uvek tvrdis da ce taj lopov da se vrati. Vidis neki istoricari kazu da je bio lopov, a ne neki svetac. A takodje se veruje i da je bio prevarant kao ovi sad beli magovi.
I da bice smaka sveta, samo sigurno mi to necemo da dozivimo. Za nekih 10000000 godina ce sunce da explodira/implodira i unistice sve oko sebe. Prosta atomska fizika :) ali vidite to je fizika i nema nikakve veze sa hristom ili bogom.


E vidiš u tome i jeste srvar, kad pomenu atome i fiziku.
Baš taj atom, sa svim svojim elektronima, spinovima. orbitalama itd., već je dokaz da Bog postoji.

Oni koji veruju u apokalipsu već su u njoj.
Verovanje u apokalipsu je gotova apokalipsa.
 
Some say the end is near
Some say we'll see armageddon soon
I certainly hope we will
I sure could use a vacation from this

to shta je blizu to je relativno...mislim 500god je blizu?...mislim da netje biti klasichne apokalipse meteori topljenja lednika i tako to...al mislim da tjemo da trulimo dok nas neka poshast ne posheche na 5%...neka boleshchina tje nas usrati..."ovo netje na dobro izitji"
 
kandidat:
E vidiš u tome i jeste srvar, kad pomenu atome i fiziku.
Baš taj atom, sa svim svojim elektronima, spinovima. orbitalama itd., već je dokaz da Bog postoji.

hahah :))
e volim da cujem dobar vic pred spavanje...
samo da znas, taj orbitalni model atoma odavno nije u modi....
a sad ako mozes da obrazlozis tu tvoju recenicu....voleo bih da cujem....
 
Malo je poduza prica da ti to objasnim, bar za mene, a i nisam toliko dobar na tastaturi...
S. atoma je samo primer; uzmi bilo koji drugi - -fotosintezu, DNK itd.
Uopste, nauka je odgovorila na gomilu pitanja koja se ticu toga - kako funkcionoise zivot, a da li zna nesto o smrti? Ne. Zna samo da je konstatatuje i to je sve.
Da li je to nauka na indirektan nacin dokazala da smrt ne postoji?
 
******, uvek je lakshe prochitati jednu Bibliju i eventualno poneki bestseler u izdanju "Ezoterije" nego se uputiti u materiju preko malchice tezhe struchne literature. Chovek ne zna da l' da se smeje ili ochajava zbog izjava koje pojavljuju na ovom podforumu.
 

Back
Top