Quantcast

Da li verujete u smak sveta....

dr.koki

Aktivan član
Poruka
1.234
BL strikes again! Ti jos uvek tvrdis da ce taj lopov da se vrati. Vidis neki istoricari kazu da je bio lopov, a ne neki svetac. A takodje se veruje i da je bio prevarant kao ovi sad beli magovi.
I da bice smaka sveta, samo sigurno mi to necemo da dozivimo. Za nekih 10000000 godina ce sunce da explodira/implodira i unistice sve oko sebe. Prosta atomska fizika :) ali vidite to je fizika i nema nikakve veze sa hristom ili bogom.

kandidat

Zainteresovan član
Poruka
327
dr.koki:
BL strikes again! Ti jos uvek tvrdis da ce taj lopov da se vrati. Vidis neki istoricari kazu da je bio lopov, a ne neki svetac. A takodje se veruje i da je bio prevarant kao ovi sad beli magovi.
I da bice smaka sveta, samo sigurno mi to necemo da dozivimo. Za nekih 10000000 godina ce sunce da explodira/implodira i unistice sve oko sebe. Prosta atomska fizika :) ali vidite to je fizika i nema nikakve veze sa hristom ili bogom.

E vidiš u tome i jeste srvar, kad pomenu atome i fiziku.
Baš taj atom, sa svim svojim elektronima, spinovima. orbitalama itd., već je dokaz da Bog postoji.

Oni koji veruju u apokalipsu već su u njoj.
Verovanje u apokalipsu je gotova apokalipsa.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.219
Some say the end is near
Some say we'll see armageddon soon
I certainly hope we will
I sure could use a vacation from this

to shta je blizu to je relativno...mislim 500god je blizu?...mislim da netje biti klasichne apokalipse meteori topljenja lednika i tako to...al mislim da tjemo da trulimo dok nas neka poshast ne posheche na 5%...neka boleshchina tje nas usrati..."ovo netje na dobro izitji"

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.310
kandidat:
E vidiš u tome i jeste srvar, kad pomenu atome i fiziku.
Baš taj atom, sa svim svojim elektronima, spinovima. orbitalama itd., već je dokaz da Bog postoji.
hahah :))
e volim da cujem dobar vic pred spavanje...
samo da znas, taj orbitalni model atoma odavno nije u modi....
a sad ako mozes da obrazlozis tu tvoju recenicu....voleo bih da cujem....

kandidat

Zainteresovan član
Poruka
327
Malo je poduza prica da ti to objasnim, bar za mene, a i nisam toliko dobar na tastaturi...
S. atoma je samo primer; uzmi bilo koji drugi - -fotosintezu, DNK itd.
Uopste, nauka je odgovorila na gomilu pitanja koja se ticu toga - kako funkcionoise zivot, a da li zna nesto o smrti? Ne. Zna samo da je konstatatuje i to je sve.
Da li je to nauka na indirektan nacin dokazala da smrt ne postoji?

LePiaf

Domaćin
Poruka
4.850
******, uvek je lakshe prochitati jednu Bibliju i eventualno poneki bestseler u izdanju "Ezoterije" nego se uputiti u materiju preko malchice tezhe struchne literature. Chovek ne zna da l' da se smeje ili ochajava zbog izjava koje pojavljuju na ovom podforumu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.