Da li verujete u magiju ??> :-/

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo naprimer shta se meni deshavalo...

odem pre par dana da kupim topli sendvich i odaberem dodatke od kojih je jedan bio krastavac, i devojka pochne da ga trpa dodacima i dodje do salate i ja se zamislim u sebi i kazem ma ipak bih hteo paradajz i gledam kako devojka ladno stavlja paradajz, pa joj kazem da sam rekao krastavac ali da nema veze, a ona meni da sam rekao da hocju paradajz...

isto idem ja u grad taxijem i setim se da bi bilo bolje kad bih mogao ovde da stanem a taxi staje i ja ono kao izqliram platim i izadjem....
:arrow: :arrow: :arrow:
 
d4ch4:
Evo naprimer shta se meni deshavalo...

odem pre par dana da kupim topli sendvich i odaberem dodatke od kojih je jedan bio krastavac, i devojka pochne da ga trpa dodacima i dodje do salate i ja se zamislim u sebi i kazem ma ipak bih hteo paradajz i gledam kako devojka ladno stavlja paradajz, pa joj kazem da sam rekao krastavac ali da nema veze, a ona meni da sam rekao da hocju paradajz...

isto idem ja u grad taxijem i setim se da bi bilo bolje kad bih mogao ovde da stanem a taxi staje i ja ono kao izqliram platim i izadjem....
:arrow: :arrow: :arrow:
Mozda imas neke cool moci. Ajd' ucini da budem milioner, platicu ti 100.000. (Mozda je to telepatija BTW.)
 
Luc:
d4ch4:
Evo naprimer shta se meni deshavalo...

odem pre par dana da kupim topli sendvich i odaberem dodatke od kojih je jedan bio krastavac, i devojka pochne da ga trpa dodacima i dodje do salate i ja se zamislim u sebi i kazem ma ipak bih hteo paradajz i gledam kako devojka ladno stavlja paradajz, pa joj kazem da sam rekao krastavac ali da nema veze, a ona meni da sam rekao da hocju paradajz...

isto idem ja u grad taxijem i setim se da bi bilo bolje kad bih mogao ovde da stanem a taxi staje i ja ono kao izqliram platim i izadjem....
:arrow: :arrow: :arrow:
Mozda imas neke cool moci. Ajd' ucini da budem milioner, platicu ti 100.000. (Mozda je to telepatija BTW.)
Hmmm...Nisi reko chega? maraka,franaka,dinara,lira,evra,.....
 
d4ch4:
Luc:
d4ch4:
Evo naprimer shta se meni deshavalo...

odem pre par dana da kupim topli sendvich i odaberem dodatke od kojih je jedan bio krastavac, i devojka pochne da ga trpa dodacima i dodje do salate i ja se zamislim u sebi i kazem ma ipak bih hteo paradajz i gledam kako devojka ladno stavlja paradajz, pa joj kazem da sam rekao krastavac ali da nema veze, a ona meni da sam rekao da hocju paradajz...

isto idem ja u grad taxijem i setim se da bi bilo bolje kad bih mogao ovde da stanem a taxi staje i ja ono kao izqliram platim i izadjem....
:arrow: :arrow: :arrow:
Mozda imas neke cool moci. Ajd' ucini da budem milioner, platicu ti 100.000. (Mozda je to telepatija BTW.)
Hmmm...Nisi reko chega? maraka,franaka,dinara,lira,evra,.....
Suprise me.
 
Ko josh veruje u vestice i carobjake....:)
3086.jpg
 
Nisu direktno povezane, naravno.Ali u nekoj krajnjoj liniji imaju nesto zajednicko...nesto sto ih povezuje,ne mogu tacno da odredim sta je to..but there's something.Ali direktno nisu povezane, da sujeverje je jedno, a magija drugo, naravno. Evo primera, kako me je jedna drugarica slatko pokrpila... to necu zaboraviti. Kazem joj:
-Ja ne verujem u magiju, ja sam 100% realna.
A tek ce ona
-Pa magija JESTE realnost.
Da, bila je u pravu, priznajem, iako ja ne verujem u to, ali to je ocigledno nesto sto cini zivot, nekome manje, nekome vise. I zavisi sta se tacno podrazumeva pod tom "magijom". Ako se misli na one carobne stapice, i razna praskava cuda kao u Harry Potter-u, MDAJTE! Ali recimo...ljubav je neka vrsta magije...isn't it???
 
Ja bih VOLELA da verujem... skroz sam ljuta na JK Rowling sto je izmislila ono, a ja tome ne mogu da prisustvujem... :(
Ipak je tamo sve lepse, bar meni, od ovog tako obicnog sveta... i ponekad se pitam ono sto je Ron jednom pitao Harija :D : ,,Kako Normalci uopste mogu da zive bez magije?!?''
 
Verujem u magiju... ali problem je u tome sto je ta rec previse isprana kroz jadne filmove ili knjige... Sama rec u vecini budi asocijaciju tipa: pretvaranje coveka u zabu, (zenu u kokosku :lol: ) ili pomeranje predmeta...


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top