Da li verujete u crnu magiju?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.166
Pitanje je sasvim ozbiljno.

Citam pre nekoliko dana,varali coveka iz okoline Aleksinca da je omadjian i za skidanje crne magije uzeli mu više od 4,3 miliona dinara.
Necu da ulazim da li je lik kog su prevarili bio svestan sta ga je snašlo ili veruje u crnu magiju.. vec me zanima:
Da li vi verujete u crnu magiju i skidanje iste i šta mislite o svemu tome ?
 
Pitanje je sasvim ozbiljno.

Citam pre nekoliko dana,varali coveka iz okoline Aleksinca da je omadjian i za skidanje crne magije uzeli mu više od 4,3 miliona dinara.
Necu da ulazim da li je lik kog su prevarili bio svestan sta gakje snašlo ili veruje u crnu magiju.. vec me zanima:
Da li vi verujete u crnu magiju i skidanje iste i šta mislite o svemu tome ?

jednog mog rodjaka je varala neka vracara. cula se telefonom vrlo cesto sa prijateljima tog rodjaka i oni joj prenosili informacije unapred. kad god bi se nesto desilo,ona ga naknadno pozove na telefon i kaze "osetila sam da ti se desilo to i to...". a ovaj zaprepascen i verovao joj skroz... teski prevaranti
 
Капирам да има људи који у то верују. Ја лично не. Мислим да ти што скидају црну магију,проричу судбине,да су обични манипулатори. Нађу овцу за шишање,и шишају је све док овца не схвати да је овца. Или док има вуне тј кеша.
 
Pitanje je sasvim ozbiljno.

Citam pre nekoliko dana,varali coveka iz okoline Aleksinca da je omadjian i za skidanje crne magije uzeli mu više od 4,3 miliona dinara.
Necu da ulazim da li je lik kog su prevarili bio svestan sta ga je snašlo ili veruje u crnu magiju.. vec me zanima:
Da li vi verujete u crnu magiju i skidanje iste i šta mislite o svemu tome ?
ne verujem

opet se sa romima ne raspravljam shta znash. Imam ih ovuda bacaju mi smetje ispred kancelarije kupim i shutim , nekad ih lepo zamolim da ne bacaju dva dana se pridrzhavaju tretji opet bacaju

jednom sam u mostaru videla kako romkinja tuche svoje dete i vuche ga za ruke i jedan crvenokosi sa crvenom facom i kozhom (kontam holandjanin) dere se na nju "hey stop stop" a ova nema cim ga nije sasula a "kutja ti pusta ostala" bilo je josh relativno humanu od ostatka shta je klela
 
sta bre ko zna?

sta je podsvest. evo lekcije iz udzbenika.
koja je najjaca kost u covekovom telu?
Butna.
e ucesnik experimenta je uspeo da.je snagom volje natera da naprsne , da je polomi, da se vidi na rentgenu !
kad znas da voljom mozea SVE nemas problem kad znas da si podlozan "pricicama" onda bolje ne izlazi na ulicu....i klavir pada pa slucajnog prolaznika akamoli kletva da ga slomi...ukoliko veruje
 
Pitanje je sasvim ozbiljno.

Citam pre nekoliko dana,varali coveka iz okoline Aleksinca da je omadjian i za skidanje crne magije uzeli mu više od 4,3 miliona dinara.
Necu da ulazim da li je lik kog su prevarili bio svestan sta ga je snašlo ili veruje u crnu magiju.. vec me zanima:
Da li vi verujete u crnu magiju i skidanje iste i šta mislite o svemu tome ?


Ne verujem u crnu magiju i skidanje iste.
Jedino skidanje u koje ja verujem je skidanje odeće. :mrgreen:

Dok ima naivnog, neobrazovanog i zaostalog sveta crna magija ima lepu perspektivu.
 
verujem u energiju, na sebi sam osetila pozitivno terapeutsko dejstvo bioenergije
kao sto moze da se koristi u dobre svrhe, moze i da se zloupotrebi
ne bih to nazvala crnom magijom
uostalom neka se javi neko ko odavde nije imao kontakt u svakodnevnom zivotu sa energetskim vampirom
nista ti osoba nije uradila, ali posle vremena provedenog u njenom prisustvu sav si smozden i energetski isisan
 

Back
Top