Da li verujete da postoji bolje sutra?!

Ako je tema više filozofska uvek sam optimista.Nekad umereni nekad i preterujem:lol:Ali mislim da se čovek protiv pesimizma mora boriti kao protiv bolesti...Što ne znači da nekad i mene ne obuzme a onda je vrlo težak jer dolazi iz realnosti nije izmišljotina dokonog uma.
 
Moram da vas pitam da li zaista verujete u bolje sutra ako se sadašnja vlast promeni...znači nema veze ko dođe na vlast msm koja politička partija, nego da li će oni moći bilo šta da promene na bolje a da i mali obični ljudi to osete? :think:
Да, зар би имало смисла живети са надом у пропаст без краја...
А уопште узевши, шире, ако је једну генерацију раније ипак мимоишао стих ,,Атомског Склоништа": ,,Нећемо валда бити ми, та генерација, над којом ће се извршити велика последња рација!", неку скорашњу неће.
 
Да, зар би имало смисла живети са надом у пропаст без краја...
А уопште узевши, шире, ако је једну генерацију раније ипак мимоишао стих ,,Атомског Склоништа": ,,Нећемо валда бити ми, та генерација, над којом ће се извршити велика последња рација!", неку скорашњу неће.

Pa tema nije o nadi već o veri u bolje sutra.
 
Moram da vas pitam da li zaista verujete u bolje sutra ako se sadašnja vlast promeni...znači nema veze ko dođe na vlast msm koja politička partija, nego da li će oni moći bilo šta da promene na bolje a da i mali obični ljudi to osete? :think:


Ako uzmemo da su Srbi naselili Balkan negde u VI-VII veku, to odprilike dođe oko 1400-1500 godina i da damo prepostavku da je za to vreme na ovim prostorima živelo oko 300 miliona Srba.

A znamo da nepostoji naroda koji u svom tkivu nema onaj deo koji je kancerogen i najlošiji, ogrezao u kriminalu, zločinu, ubistvima, izdaji, patološkoj bolesnoj mržnji ......

E sad ako tako nešto prenesemo i na Srbiju dobićemo frapantan podatak da je taj najgori, najlošiji i kancerogeni deo srpskog naroda upravo sada kompletno na vlasti i vlada beskrupulozno ovom državom živeći samo od pljačke, reketa, uništavajući sopstvenu državu i narod najsramnijim metodama tihog izumiranja .... i sprovodeći genocid najvećih mogućih razmera sve pod parolom "boljeg sutra" !!!

Posle njih bilo ko da dođe neće se godinama osetiti neki veći napredak jer je ova varvarsko-talibanska hodra demokratskih jednoumika sve kompletno uništila u Srbiji sasvim identično najgoroj najezdi skakavaca.

Bilo ko da dođe posle ovog ološa biće bar koliko toliko normaljini i zreliji pa taman i da je onaj najgori nepismeni ciganin ispod mosta ..... uostalom taj ciganin ima daleko više u glavi nego cela gomila demokratskih kanibala i lopova koja vlada državom zadnjih 12 godina iz DS-a i G-17 zajedno.

PS Te demokratske talibane nije dovoljno samo počistiti i smeniti. Ako ne završe masovno na vešalima i po zatvorima Srbija i Srbi teško da će u sledećih 200-300 godina imati bilo kakav vidljiviji napredak i boljitak.
 
Poslednja izmena:
Moram da vas pitam da li zaista verujete u bolje sutra ako se sadašnja vlast promeni...znači nema veze ko dođe na vlast msm koja politička partija, nego da li će oni moći bilo šta da promene na bolje a da i mali obični ljudi to osete? :think:
Naravno!Samo da budu izbori pod hitno,istoga dana pocinje "bolje sutra"!:D
Nece me vise niko kao Srpkinju brukati i ponizavati,potkradati,razarati drzavu,bioloski unistavati jedan narod......
 
Poslednja izmena:
Ako uzmemo da su Srbi naselili Balkan negde u VI-VII veku, to odprilike dođe oko 1400-1500 godina i da damo prepostavku da je za to vreme na ovim prostorima živelo oko 300 miliona Srba.

A znamo da nepostoji naroda koji u svom tkivu nema onaj deo koji je kancerogen i najlošiji, ogrezao u kriminalu, zločinu, ubistvima, izdaji, patološkoj bolesnoj mržnji ......

E sad ako tako nešto prenesemo i na Srbiju dobićemo frapantan podatak da je taj najgori, najlošiji i kancerogeni deo srpskog naroda upravo sada kompletno na vlasti i vlada beskrupulozno ovom državom živeći samo od pljačke, reketa, uništavajući sopstvenu državu i narod najsramnijim metodama tihog izumiranja .... i sprovodeći genocid najvećih mogućih razmera sve pod parolom "boljeg sutra" !!!

Posle njih bilo ko da dođe neće se godinama osetiti neki veći napredak jer je ova varvarsko-talibanska hodra demokratskih jednoumika sve kompletno uništila u Srbiji sasvim identično najgoroj najezdi skakavaca.

Bilo ko da dođe posle ovog ološa biće bar koliko toliko normaljini i zreliji pa taman i da je onaj najgori nepismeni ciganin ispod mosta ..... uostalom taj ciganin ima daleko više u glavi nego cela gomila demokratskih kanibala i lopova koja vlada državom zadnjih 12 godina iz DS-a i G-17 zajedno.

PS Te demokratske talibane nije dovoljno samo počistiti i smeniti. Ako ne završe masovno na vešalima i po zatvorima Srbija i Srbi teško da će u sledećih 200-300 godina imati bilo kakav vidljiviji napredak i boljitak.

kako da dodje bilo tko drugi,kad se vrte samo isti ljudi i jedni drugima drze odstupnicu....sad samo narod nastupa da bi bilo bolje sutra...ili demokratski ili malo drugacije....sto god je efikasnije
 
kako da dodje bilo tko drugi,kad se vrte samo isti ljudi i jedni drugima drze odstupnicu....sad samo narod nastupa da bi bilo bolje sutra...ili demokratski ili malo drugacije....sto god je efikasnije

Ovde je to opisano odlično kako se rešava najveći problem Srbije od njenog postanka.

PS Te demokratske talibane nije dovoljno samo počistiti i smeniti. Ako ne završe masovno na vešalima i po zatvorima Srbija i Srbi teško da će u sledećih 200-300 godina imati bilo kakav vidljiviji napredak i boljitak.
 
To je samo obično sporovođenje Zakona Republike Srbije u delo.

Niti je to drastično niti će bilo koga da uznemiri. Kriminalci i onako treba da krase vešala ili zatvore.

pa ocigledno da postoje rupe u zakonu ,cim se ne sprovodi ili boranija se kaznjava....svi su oni kriminalci gore...kes lovatori kojima su pare jedino misaono u zivotu i uvek im je malo...a za sprovodjenje zakona ima mnogo materijala..ali nema ljudi koji imaju muda za to....
 
Ako uzmemo da su Srbi naselili Balkan negde u VI-VII veku, to odprilike dođe oko 1400-1500 godina i da damo prepostavku da je za to vreme na ovim prostorima živelo oko 300 miliona Srba.

A znamo da nepostoji naroda koji u svom tkivu nema onaj deo koji je kancerogen i najlošiji, ogrezao u kriminalu, zločinu, ubistvima, izdaji, patološkoj bolesnoj mržnji ......

E sad ako tako nešto prenesemo i na Srbiju dobićemo frapantan podatak da je taj najgori, najlošiji i kancerogeni deo srpskog naroda upravo sada kompletno na vlasti i vlada beskrupulozno ovom državom živeći samo od pljačke, reketa, uništavajući sopstvenu državu i narod najsramnijim metodama tihog izumiranja .... i sprovodeći genocid najvećih mogućih razmera sve pod parolom "boljeg sutra" !!!

Posle njih bilo ko da dođe neće se godinama osetiti neki veći napredak jer je ova varvarsko-talibanska hodra demokratskih jednoumika sve kompletno uništila u Srbiji sasvim identično najgoroj najezdi skakavaca.

Bilo ko da dođe posle ovog ološa biće bar koliko toliko normaljini i zreliji pa taman i da je onaj najgori nepismeni ciganin ispod mosta ..... uostalom taj ciganin ima daleko više u glavi nego cela gomila demokratskih kanibala i lopova koja vlada državom zadnjih 12 godina iz DS-a i G-17 zajedno.

PS Te demokratske talibane nije dovoljno samo počistiti i smeniti. Ako ne završe masovno na vešalima i po zatvorima Srbija i Srbi teško da će u sledećih 200-300 godina imati bilo kakav vidljiviji napredak i boljitak.

Vracanje Srpsko Pravoslavnim vrednostima vidim resenje, u drugo neverujem da moze ici ka boljitku.
 

Back
Top