Ako uzmemo da su Srbi naselili Balkan negde u VI-VII veku, to odprilike dođe oko 1400-1500 godina i da damo prepostavku da je za to vreme na ovim prostorima živelo oko 300 miliona Srba.
A znamo da nepostoji naroda koji u svom tkivu nema onaj deo koji je kancerogen i najlošiji, ogrezao u kriminalu, zločinu, ubistvima, izdaji, patološkoj bolesnoj mržnji ......
E sad ako tako nešto prenesemo i na Srbiju dobićemo frapantan podatak da je taj najgori, najlošiji i kancerogeni deo srpskog naroda upravo sada kompletno na vlasti i vlada beskrupulozno ovom državom živeći samo od pljačke, reketa, uništavajući sopstvenu državu i narod najsramnijim metodama tihog izumiranja .... i sprovodeći genocid najvećih mogućih razmera sve pod parolom "boljeg sutra" !!!
Posle njih bilo ko da dođe neće se godinama osetiti neki veći napredak jer je ova varvarsko-talibanska hodra demokratskih jednoumika sve kompletno uništila u Srbiji sasvim identično najgoroj najezdi skakavaca.
Bilo ko da dođe posle ovog ološa biće bar koliko toliko normaljini i zreliji pa taman i da je onaj najgori nepismeni ciganin ispod mosta ..... uostalom taj ciganin ima daleko više u glavi nego cela gomila demokratskih kanibala i lopova koja vlada državom zadnjih 12 godina iz DS-a i G-17 zajedno.
PS Te demokratske talibane nije dovoljno samo počistiti i smeniti. Ako ne završe masovno na vešalima i po zatvorima Srbija i Srbi teško da će u sledećih 200-300 godina imati bilo kakav vidljiviji napredak i boljitak.