Da li verujete da ce Vucic otici na sever Crne Gore?

zemunski kej

Elita
Poruka
20.271
Pojavio se jedan novi termin u politici STABILOKRATIJA ? Bas me interesovalo sta je to ?.kazu to je ono sto sprovode Vucic i Milo Djukanovic. Novi pravac u politici ,kao zamena za demokratiju gde jedan covek odlucuje u ime svih uz podrsku zapada da bi ispunio neki njihov zahtev. Znaci oni su tu podzani od zapada.Medjutim sva je prilika da ce ovde morati da se politicki sukobe ili fingiraju sukob. Sta mislite koga ce zapad da podrzi u ovom slucaju ? DA li mislite da ce Vucic zaista otici na Badnje vece na sever CG? Da li mu je Milo dao saglasnost ? Pazite oni su bili veoma bliski .....
 
Pojavio se jedan novi termin u politici STABILOKRATIJA ? Bas me interesovalo sta je to ?.kazu to je ono sto sprovode Vucic i Milo Djukanovic. Novi pravac u politici ,kao zamena za demokratiju gde jedan covek odlucuje u ime svih uz podrsku zapada da bi ispunio neki njihov zahtev. Znaci oni su tu podzani od zapada.Medjutim sva je prilika da ce ovde morati da se politicki sukobe ili fingiraju sukob. Sta mislite koga ce zapad da podrzi u ovom slucaju ? DA li mislite da ce Vucic zaista otici na Badnje vece na sever CG? Da li mu je Milo dao saglasnost ? Pazite oni su bili veoma bliski .....
Bice ona stara, ljeba i igara (ali post smo ljeba izeli ostale samo igre)
tkd, bakl ap!
 
Информер којег повезују са СНС као њихово гласило је објавио спин или што би народ рекао обично извртање истине са циљем да се дискридитује Митрополит Амфилохије и ова најављена посјета је представа за народ и ако је буде биће у служби и интересу његовог пријатеља црногорског предсједника
Мила Ђукановића:



https://www.google.com/amp/s/inform...je-odlaze-odluku-odlasku-crnu-goru-badnji-dan
 
Информер којег повезују са СНС као њихово гласило је објавио спин или што би народ рекао обично извртање истине са циљем да се дискридитује Митрополит Амфилохије и ова најављена посјета је представа за народ и ако је буде биће у служби и интересу његовог пријатеља црногорског предсједника
Мила Ђукановића:



https://www.google.com/amp/s/inform...je-odlaze-odluku-odlasku-crnu-goru-badnji-dan
a jel se kunes u onu dzukelu ili kao?






















:per:
 
Пази,ко на Бадњи Дан(дан најстроже дисциплине по хришћанима), припрема неке "ратне походе"
типа АВ-а..он мора по неписаним законима да буде..уклоњен :D
cupati dete iz snega je sad GOL ****** treba nesta zesce
 
Nije to nikakava stabilokratija,to se zove DIKTATURA KVISLINGA!Sve je to šou sa ciljem da vučić pomogne milu i da stiša Srbe.Neće mu proći!
[/QUOTE
Pojavio se jedan novi termin u politici STABILOKRATIJA ? Bas me interesovalo sta je to ?.kazu to je ono sto sprovode Vucic i Milo Djukanovic. Novi pravac u politici ,kao zamena za demokratiju gde jedan covek odlucuje u ime svih uz podrsku zapada da bi ispunio neki njihov zahtev. Znaci oni su tu podzani od zapada.Medjutim sva je prilika da ce ovde morati da se politicki sukobe ili fingiraju sukob. Sta mislite koga ce zapad da podrzi u ovom slucaju ? DA li mislite da ce Vucic zaista otici na Badnje vece na sever CG? Da li mu je Milo dao saglasnost ? Pazite oni su bili veoma bliski .....
I Predsednik Vucic i Predsednik Djukanovic,zaista su drzavnici velikog formata.Potpuno sam siguran,da ce oni naci zajednicki jezik,za sve eventualne
nesuglasice.Oni su obojica diplomate od karijere,oni vide mnogo dalje od nas laika za politiku.Ono sto nama pretstavlja veliki problem,za njih je to
p....n dim.To je razlika izmedju nas dileja,i njih koji su politicari svetskog kalibra.!
 
2020010319010_af587dfa-4ad7-4cc2-9f21-a441b9361a40.jpeg


A otac Gojko kaže, dođi Vučko neki drugi dan, i to kod Mila i Duška.
Mani se badnjaka.
 
Droid - ne znam ko je tebi tako ogadio Crnogorce.Pa Crnogorci su plemstvo uvek bili na ovim prostorima.Kada pogledas bilo kog Crnogorca,
pa ni jedan engleski Lord mu ravan nije.Vi srbi,treba da vam laska,kada mi ucestvujemo u ovakvim razgovorima sa vama,kao sa svojom rodjenom bracom.!

Ti pricas o crnogorcima, a mislis na Crnogorce. Ne ide to tako. Crnogorcima je narodnost srpska, a zastava crveno/plavo/bela.
 
Gledao sam ga jutros na tv.Bio je prilicno opusten,vise je pricao o drugim stvarima nego o ovom problemu sa CG. Mozda je dogovor da se skloni Amfilohije a tu pored sam video i penzionisanog vladiku Atanasija Jeftica ,znaci krilo koje zestoko kritikuje Djukanovica ali i Vucica. Amfilohije Radovic je autentican Crnogorac srpske orijentacije i nesumnjivo je tamo autoritet ali i u celom hriscanstvu jer je autor mnogih teoloskih spisa i rasprava. Moguce je da je Amfilohije ekumenista ali i veliki hriscanin.
 
Вучић је одавно проваљен као невиђени лицемер. Нема он шта да тражи ни на северу ни на југу, његово присуство може и хоће бити подршка дукљанима. "Дукљани" свакако користе сваку прилику да овај српски црквенонародни отпор прогласе великосрпским.
Посета напредњачког лидера никакву искрену подршку не може дати, јер он на лажима и манипулацијама и овде опстаје.
 
Droid - ne znam ko je tebi tako ogadio Crnogorce.Pa Crnogorci su plemstvo uvek bili na ovim prostorima.Kada pogledas bilo kog Crnogorca,
pa ni jedan engleski Lord mu ravan nije.Vi srbi,treba da vam laska,kada mi ucestvujemo u ovakvim razgovorima sa vama,kao sa svojom rodjenom bracom.!
Da ti nisi ona budaletina @ gledston ?
 

Back
Top