Quantcast

Da li verujete da ce Vucic otici na sever Crne Gore?

tadija001

Aktivan član
Poruka
1.217
Problem Vucica je sto na Severu Crne Gore nema autobusa sa sendvicarima, nema celavih protuva, nema hvalospeva i sponzorusa u narodnim nosnjama.. Za 7 godina, otkako je uzjahao ovaj narod, nije otisao u Crnu Goru, niti se oglasio po pitanju prava Srba u Crnoj Gori.. Narod to pamti.. Sada mora, posto mu je ortak u govnima, a i rejting mu se strmoglavio, posle onih jadnih izjava, pa resio da nekako vadi trnje iz p!cke.. Tamo moze samo da se ogrebe za zvizdanje i psovke..

Inace gde god se on pojavi zagadi sve oko sebe, posvadja ljude, podeli narod.. Tesko da ce da ode, ali ako ipak ode, ima da mu presedne..

Andrej Bolkonski

Ističe se
Poruka
2.365
Вучић је одавно проваљен као невиђени лицемер. Нема он шта да тражи ни на северу ни на југу, његово присуство може и хоће бити подршка дукљанима. "Дукљани" свакако користе сваку прилику да овај српски црквенонародни отпор прогласе великосрпским.
Посета напредњачког лидера никакву искрену подршку не може дати, јер он на лажима и манипулацијама и овде опстаје.
Uspori malo dragi druze.Svi smo smrtni.Da li mislis gde ce ti dusa mira naci.Nema veceg greha,nego nevinog napadati.Pustite coveka,Vucic nam je
vratio dostojanstvo,ljudskost,veru u bolje sutra,veru u istinu pravdu,u covecnost.Molimo se za njega,da ga cuva Bog i ljudi.Sa njim smo SVE,bez Njega
mi smo NISTA.!

KninGrad

Ističe se
Poruka
2.868
Gledao sam ga jutros na tv.Bio je prilicno opusten,vise je pricao o drugim stvarima nego o ovom problemu sa CG. Mozda je dogovor da se skloni Amfilohije a tu pored sam video i penzionisanog vladiku Atanasija Jeftica ,znaci krilo koje zestoko kritikuje Djukanovica ali i Vucica. Amfilohije Radovic je autentican Crnogorac srpske orijentacije i nesumnjivo je tamo autoritet ali i u celom hriscanstvu jer je autor mnogih teoloskih spisa i rasprava. Moguce je da je Amfilohije ekumenista ali i veliki hriscanin.
Sta je za vas ekumenista? Znaci onaj ko gradi bolje odnose sa Katolicima mora odma da bude neki izdajnik ili sta vec. Koje ludilo.

zemunski kej

Elita
Poruka
16.183
Problem Vucica je sto na Severu Crne Gore nema autobusa sa sendvicarima, nema celavih protuva, nema hvalospeva i sponzorusa u narodnim nosnjama.. Za 7 godina, otkako je uzjahao ovaj narod, nije otisao u Crnu Goru, niti se oglasio po pitanju prava Srba u Crnoj Gori.. Narod to pamti.. Sada mora, posto mu je ortak u govnima, a i rejting mu se strmoglavio, posle onih jadnih izjava, pa resio da nekako da vadi trnje iz p!cke.. Tamo moze samo da se ogrebe za zvizdanje i psovke..

Inace gde god se on pojavi zagadi sve oko sebe, posvadja ljude, podeli narod.. Tesko da ce da ode, ali ako ipak ode, ima da mu presedne..
Da ,jos jedan razlog da ne ode. Ovde kad god je trebalo da bude neko dogadjanje organizovani su konvoji autobusa i prevozili clanove koji su trebali da dobiju posao ili su ga dobili.Tamo je drugi sef u pitanju koji deli poslove . Koga li ce zapad da podrzi i ovom fingiranom sukobu,?Najverovatnije ni jednog ,jednostavno ce precutati .

tadija001

Aktivan član
Poruka
1.217
Da ,jos jedan razlog da ne ode. Ovde kad god je trebalo da bude neko dogadjanje organizovani su konvoji autobusa i prevozili clanove koji su trebali da dobiju posao ili su ga dobili.Tamo je drugi sef u pitanju koji deli poslove . Koga li ce zapad da podrzi i ovom fingiranom sukobu,?Najverovatnije ni jednog ,jednostavno ce precutati .
Zapad podrzava Djukanovica i Vucica, pa cela inicijativa oko otimanja imovine SPC njihova.. Da li je ijedan politicar sa zapada osudio ovaj Djukanovicav zakon ?

Sa druge strane imamo izjavu Ruskog patrijarha Kirila: "Mitropolit Amfilohije bori se za pravoslavlje, poručio je patrijarh Ruske pravoslavne crkve Kiril". ( https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=01&dd=03&nav_category=78&nav_id=1637768 )

Ruski patrijarh nigde ne pominje Irineja !!! .. Valjda ti je jasno ciji je covek Irinej.

faraonn

Elita
Poruka
16.092
Znaci lepo je neki novinar napisao... Zele da postanu slucajno pravoslavni hrvati, albanskog mentaliteta. :hahaha:

Crnogorci bi i cmar prodali, veru, dete samo da se docepaju americkog sna. :hahaha:

Kakvi jadnici. FUJ!
[/QUOTE

...nikako do sada
nijesam naisao niti na zivi stvor
niti na mjesto ili rijec
da ovako smrdi
a tako bih ga volio sresti
i vidjeti na sta lici
i da li je u ljudskom liku
koji, tako mislim,
da tvrdi...ovaj,- .....oid...

Lionheart

Domaćin
Poruka
3.920
Uspori malo dragi druze.Svi smo smrtni.Da li mislis gde ce ti dusa mira naci.Nema veceg greha,nego nevinog napadati.Pustite coveka,Vucic nam je
vratio dostojanstvo,ljudskost,veru u bolje sutra,veru u istinu pravdu,u covecnost.Molimo se za njega,da ga cuva Bog i ljudi.Sa njim smo SVE,bez Njega
mi smo NISTA.!
Мени баш пуца нешто да л сте ви неко и нешто. Пре бих рекао да сте ништа. Све што има неку традицију у ЦГ, све су Срби направили. То што се ти одричеш, твоја ствар. Раније је било оних који су се турчили, читави Ћеклићи, пред носом Цетињу, све се истурчило. Ваш је случај само наставак конвертирања. Мени је битно да у ЦГ мој народ не буде угњетаван, а за вас ме баш брига, и за ваше пријатеље Вучића, Тачија, Монтгомерија ..
Ти да помињеш Бога а подржаваш деловање највећих богобораца? Па смешно!

Lionheart

Domaćin
Poruka
3.920
Gledao sam ga jutros na tv.Bio je prilicno opusten,vise je pricao o drugim stvarima nego o ovom problemu sa CG. Mozda je dogovor da se skloni Amfilohije a tu pored sam video i penzionisanog vladiku Atanasija Jeftica ,znaci krilo koje zestoko kritikuje Djukanovica ali i Vucica. Amfilohije Radovic je autentican Crnogorac srpske orijentacije i nesumnjivo je tamo autoritet ali i u celom hriscanstvu jer je autor mnogih teoloskih spisa i rasprava. Moguce je da je Amfilohije ekumenista ali i veliki hriscanin.
Наравно да је владика Амфилохије ауторитет. Он је изабрао монашки пут кад је у овим бесудним земљама владао тотални мрак безбоштва и кад је у ЦГ било 90% комуниста више задојених него у Москви.
Он је у најтежим временима за Цркву изабрао тај пут, искрено и пожртвовано. Амфилохије је много урадио за Цркву у ЦГ и ван ЦГ.

јанпи

Poznat
Poruka
9.728
Ako je pametan neće.
SPC je izjasnila po tom pitanju.
Jedino ako ne želi za pomogne bratu po funkciji.
а ,зашто да не?
Супермену из Фекетића нико није веровао.
Можда ће Бетмену из удолине камените.
На муци се познају јунаци.
Напред председниче,сви те волимо,само Небо је граница.

јанпи

Poznat
Poruka
9.728
Apsolutno me zabole za to gde će on da ide kao i za kompletnu priču oko Mila, Crne Gore i idiota koji se lože na čitavu ovu priču, likove koji se dole okupljaju kao i za likove koji dave po društvenim mreža svojim viđenjem cele te priče i objavljivanjem vesti o nekakvom jedinstvu Srba i Crnogoraca.
па си дошао да НАС овде шпијунираш ко је за кога,па да јавнеш централици за сендвич
који ти предстоји ако испуниш задатак...јер ако мене нешто не интересује,онда немам ни потребе да се јављам
по том питању.
:lol:

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
12.441
па си дошао да НАС овде шпијунираш ко је за кога,па да јавнеш централици за сендвич
који ти предстоји ако испуниш задатак...јер ако мене нешто не интересује,онда немам ни потребе да се јављам
по том питању.
:lol:
Jeste. Sad će da dođu Stefanović i Vulin da ti rascvetaju buljsona.
Naravno da me intetesuje tema koju mi nameću 24 sata dnevno - Vučić, Milo i grupa lopuža u mantijama i naložena masa, jednima kamenice, drugima motke i bijte se govnari! Interesuje me da kažem koliko me smara.

јанпи

Poznat
Poruka
9.728
Jeste. Sad će da dođu Stefanović i Vulin da ti rascvetaju buljsona.
Naravno da me intetesuje tema koju mi nameću 24 sata dnevno - Vučić, Milo i grupa lopuža u mantijama i naložena masa, jednima kamenice, drugima motke i bijte se govnari! Interesuje me da kažem koliko me smara.
Поручи уваженим докторима да им ментор неће умрети природном смрћу,
али неће сигурно :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.