da li verovati muskarcu koji se decom kune da vas nije prevario

ne primecuje me kao zenu.pitala sam ga da li me vara ili je gej.kleo se decom da nije ni jedno ni drugo....tri godine ovo traje ...kako verovati

A šta je rekao da jeste problem? Mislim da je to važniji odgovor.

Valjda ga poznajete i znate da li je i koliko sposoban da laže. Mi samo možemo da nagađamo.
Ako tri godine nema odnosa onda to prevazilazi i zasićenje i umor i stres i svaki drugi normalan(i privremen) razlog.
 
Očigledno je da čoveka nešto muči i da postoji neki malo veći problem koji nosi u sebi. Predugo je da bi se pripisalo stresu, fizičkom ili zdravstvenom problemu, i ostalim uobičajenim problemima... Ne mora da znači da je gej ili da ima drugu, ali je onda svakako nešto treće u pitanju. A ne mora ni da znači da nije nešto od toga jer se zakleo u decu. Zavisi koliko to za njega ima značaj i težinu. Vi ga svakako najbolje poznajete, i znate kakav je ranije bio njegov odnos prema vama, kada se desila ta promena i da li se desila odjednom ili postepeno, kakav je sada njegov odnos prema vama i ima li neke razlike u odnosu na pre ako se izuzme taj problem, da li ste ikada otvoreno pričali o tome...?
 
ok. evo kako je pocelo.sve je do pre tri godine funkcionisalo kako treba.onda je sex koji je bio ok poceo da se proredjuje.on se promenio.postao je hladan.razgovarali smo pravdao se stresom na poslu.pomislila sam da je tako i pustila neko vreme da prodje.medjutim nista se nije menjalo.ponovo sam trazila odgovor.ovaj put je odgovor bio da ima neki problem sa potencijom....nagovorila sam ga da ode kod lekara i prosto se zacrvenela od stida kad mi je lekar rekao da je sa njim sve u redu al da bi ja trebala vise da ga pregledam ..pobogu pa ne mogu ga ja napadati ako ne zeli.posle toga sam rekla ako bude zeleo prici ce sam....desava se da osetim u toku noci da me mazi ali cim se okrenem prema njemu on prestane..zaista vise ne znam sta da mislim.pitala sam ga i dobila sam odgovor .zakleo se decom mada mislim da laze jer nikad me ne gleda u oci kad pricamo na tu temu. samo ostaje nejasno jer nikud ne izlazi ,ne koristi mobilni,nema auto ,ima jednu stariju koleginicu,i kolege..nejasno mi je gde kad i sa kim.tesko je ziveti sam a znati da nisi sam u kuci.i da mi nije ove dece koja su predivna ja bih zaista poludela...depresija je iskljucena jer njegov posao zahteva izuzetnu odgovornost tako da neko ko je u depresiji to ne bi mogao da obavlja..ostaje mi samo da mislim da u radno vreme negde izlazi sto je u njegovom poslu moguce.a opet ko je ta koja se zadovoljava dnevnim varijantama .sa kojom nikad nije izasao uvece ....mada on ide na posao u uniformi ,znaci ne preterano doteran tako da zaista ne razumem sta se desava.ipak lakse mi je kad nagadjate mozda u nekim vasim odgovorima pronadjem i neki svoj propust.HVALA
 
nije pandur....e a bas bih volela sa muske tacke da cujem kakv je muskarac koji vara...bolji ili gori prema svojoj zeni

moze da bude skot, moze da bude divan..
sve zavisi od emocije koju ima prema zeni..
mozda stvarno ima problem sa potencijom, a sramota ga je da o tome prica sa tobom da ne bi bio manje muskarac u tvojim ocima..
mozda je uzimao neke stimulanse da bi izdrzao tenziju i stres na poslu, a onda se kao bumerang vratio gubitak zelje za seksom..opustio ga je i an onim delovima na kojima nije hteo..
a ako te vara, zasto mislis da bi toj nekoj bilo bitno da se taj seks desava uvece i da joj dan smeta..
i poslednja varijanta, mozda je tvoj muz otkrio svoju homoseksualnu stranu i ti ga ne uzbudjujes vise jer si zena..mozda je odatle ono mazenje nocu u ispitivanju samog sebe da li to bili samo izlet u njegovom zivotu i uzbudjujes ga i dalje ili ne..u tom slucaju nije te slagao kad se zakleo da te ne vara ni sa jednom, posto te vara sa jednim..
i nekako na to ne gleda kao na prevaru..ipak je muskarac u pitanju, a ne zena..
 
moze da bude skot, moze da bude divan..
sve zavisi od emocije koju ima prema zeni..
mozda stvarno ima problem sa potencijom, a sramota ga je da o tome prica sa tobom da ne bi bio manje muskarac u tvojim ocima..
mozda je uzimao neke stimulanse da bi izdrzao tenziju i stres na poslu, a onda se kao bumerang vratio gubitak zelje za seksom..opustio ga je i an onim delovima na kojima nije hteo..
a ako te vara, zasto mislis da bi toj nekoj bilo bitno da se taj seks desava uvece i da joj dan smeta..
i poslednja varijanta, mozda je tvoj muz otkrio svoju homoseksualnu stranu i ti ga ne uzbudjujes vise jer si zena..mozda je odatle ono mazenje nocu u ispitivanju samog sebe da li to bili samo izlet u njegovom zivotu i uzbudjujes ga i dalje ili ne..u tom slucaju nije te slagao kad se zakleo da te ne vara ni sa jednom, posto te vara sa jednim..
i nekako na to ne gleda kao na prevaru..ipak je muskarac u pitanju, a ne zena..
Ma zakleo se i da nije gay.al ovo je stvarno ludnica....da se preispituje to je i meni jasno...nisam mislila da dnevni seks nekome smeta prosto samo pokusavam da razumem da ako to mora danju znaci da su oboje zauzeti uvece.on ne izlazi jer ima zenu i decu a ona il je u vezi ili je udata..ipak koja bi tri godine sluzila samo za dnevnu kres varijantu ako to nije na obostrano zadovoljstvo a ne remeti nikome zivot. nisu svi isti mozda on ne moze na dve strane ili je zaljubljen ali zasto lagati ..kleti se to mi nikad nece biti jasno jer svakako on je taj koji je zeleo da prekine,zar nije mogao nesto bolje da smisli.To i jeste poenta zasto se muskarac kune u vernost a delima pokazuje suprotno.sta moze da izgubi sto vec nije izgubio.cega se plase...
 
ne znam..da ne izgube ono sto imaju..ne bi previse da rizikuju..
ne zanju sta hoce..
milion razloga..
u svakom slucaju na njegovu iskrenost ocigledno ne mozes da racunas..
da mozes, rekao bi ti - u depresiji sam, uzimao sam lake droge pa mi pao, ne privlacis me vise..bilo sta od toga..
ne znam koliko ste pre toga bili bliski, iu smislu da ste se potpuno poveravali jedno drugom i oslanjali medjusobno..ako jeste, onda je on u ovom trenutku neiskren..
ako niste, onda previse ocekujes..nece se otvoriti ni sada..
 
nije pandur....e a bas bih volela sa muske tacke da cujem kakv je muskarac koji vara...bolji ili gori prema svojoj zeni

zavisi kakva je zhena...msm,ja od toga polazim kad se radi o prevari...
ali pravilo je da mushkarci svoje zhene varaju sa ruzhnijim zhenama od njihove...
e sad zashto je to tako,nemam pojma...
inache,ne smatram da se ispravno varati,pre svega sa moralnog i ljudskog stanovishta,
ali se deshava i najboljima! :lol:
 
Ma zakleo se i da nije gay.al ovo je stvarno ludnica....da se preispituje to je i meni jasno...nisam mislila da dnevni seks nekome smeta prosto samo pokusavam da razumem da ako to mora danju znaci da su oboje zauzeti uvece.on ne izlazi jer ima zenu i decu a ona il je u vezi ili je udata..ipak koja bi tri godine sluzila samo za dnevnu kres varijantu ako to nije na obostrano zadovoljstvo a ne remeti nikome zivot. nisu svi isti mozda on ne moze na dve strane ili je zaljubljen ali zasto lagati ..kleti se to mi nikad nece biti jasno jer svakako on je taj koji je zeleo da prekine,zar nije mogao nesto bolje da smisli.To i jeste poenta zasto se muskarac kune u vernost a delima pokazuje suprotno.sta moze da izgubi sto vec nije izgubio.cega se plase...

ma ko ga **** bre,shutni ga,uvali mu decu i kreni grlom u jagode,prozhivi malo! :mrgreen:
 
Taj lik laze, ili je postao impotentan ili kara danju ili se propederisao ali 3. godine da ne dotakne zenu osim kad je u snu vata to je apsolutno nenormalno, a jos se kune u decu ko neki papak.
Ima taj putera na glavi i zena to mora da istera na cistac i dobro ga pritisne.
Kao prvo trebala bi da inicira sex da proveri da li on uopste moze, da li mu se dize i ako mu se dize a on je eskivira onda garant ima il ljubavnicu il ljubavnika.
 
izgleda da mi nista drugo ne preostaje nego da preispitam ja njega...tj kako rece mmaher da prozivim malo..mozda onda shvati sta je izgubio a mozda to i hoce da posle ja ispadnem kriva sto je on varao mene. ipak cinjenica je u pravu je dive da mu ne mogu verovati,a jasno je da nema m... da ode odavde i da mene i decu konacno pusti da zivimo normalno...ljudi ovo je mucenje ja prosto mrzim sat kad pogledam da je vreme kad on treba da dodje s posla.glumi nekog mucenika posto ja ne radim a citava kuca i dvoje dece i plus njegova citava familija je na mojim ledjima.ne smem ni da kazem da sam sve sto sam imala u zivotu ulozila da opremim najbolje svoj dom..za svoju decu...jer znam da bi rekli da sam budala...tako se i osecam jer sam pustila jednom smoklji kojeg sam digla iz pepela da moj zivot i moje dece pretvori u pakao.i deca su prilicno zapostavljena a to mi vise smeta nego sve ovo..
 
Taj lik laze, ili je postao impotentan ili kara danju ili se propederisao ali 3. godine da ne dotakne zenu osim kad je u snu vata to je apsolutno nenormalno, a jos se kune u decu ko neki papak.
Ima taj putera na glavi i zena to mora da istera na cistac i dobro ga pritisne.
Kao prvo trebala bi da inicira sex da proveri da li on uopste moze, da li mu se dize i ako mu se dize a on je eskivira onda garant ima il ljubavnicu il ljubavnika.

sto se tice iniciranja seksa pokusala milion puta....ispala sam pohotna i nezajazljiva jer on navodno ne moze da ispuni moje zahteve...bukvalno nije da mu se ne dize ali mnogo se brzo spusti..i tu je kraj...to mi je ubilo svaku zelju vise ne pokusavam a izgleda da je i on odahnuo
 
Ako mu se digne a spusti pre nego sto bi trebao da penetrira u tebe on je impotentan i treba da se leci, za to postoje psiholozi i seksolozi.
Mozda je to jedini razlog jer ga sramota da prizna da ima taj problem ali nije resenje zabijati ko noj glavu u pesak.
Pokusaj o tome s njim otvoreno da razgovaras jer ako je to jedini problem to se moze resavati al on mora to da prizna i da radi na tome a ne samo da te izbegava bez objasnjenja.
To nije fer, cist kukavicluk je u pitanju a mozda te on vise ne zeli kao zenu.
Al mi nije jasno sto te onda pipa kad misli da spavas.
Sve u svemu pritegni ga da saznas uzrok jer predugo trpis i izludjena si vec i nesrecna zbog toga.
Ne dozvoli mu da eskivira. Dovoljno dugo si ga pustala na miru imas pravo da znas u cemu je stvar.
 
Ako mu se digne a spusti pre nego sto bi trebao da penetrira u tebe on je impotentan i treba da se leci, za to postoje psiholozi i seksolozi.
Mozda je to jedini razlog jer ga sramota da prizna da ima taj problem ali nije resenje zabijati ko noj glavu u pesak.
Pokusaj o tome s njim otvoreno da razgovaras jer ako je to jedini problem to se moze resavati al on mora to da prizna i da radi na tome a ne samo da te izbegava bez objasnjenja.
To nije fer, cist kukavicluk je u pitanju a mozda te on vise ne zeli kao zenu.
Al mi nije jasno sto te onda pipa kad misli da spavas.
Sve u svemu pritegni ga da saznas uzrok jer predugo trpis i izludjena si vec i nesrecna zbog toga.
Ne dozvoli mu da eskivira. Dovoljno dugo si ga pustala na miru imas pravo da znas u cemu je stvar.

nisi procitao sve postavke bili smo kod lekara kad je poceo da se pravda i za to... medjutim sve je u redu jos mi lekar kaze da treba vise ja da ga pregledam.da to sto si napisao desava se u samoj predigri.mislila sam i ja da je to .pokusala da mu pomognem isla kod lekara sa njim.sve je to prihvatio nije se bunio i izblamirala se na nevidjeno.ispala ja kriva sto je on takav.naravno da moram otkriti sta je u pitanju jer ovo sve vise ugrozava ne nas dvoje vec i decu.spavamo odvojeno..slabije komuniciramo..ustvari skoro i da se ne primecujemo a zivimo zajedno...ja nemam kuda a rekla sam njemu ako zeli moze ici bilo bi mi lakse..medjutim on ne odlazi ..nista se ne menja a mnogo je tesko ovako ziveti.
 

Back
Top