Da li vas uzbuđuje autoritet?

Dakle, neko je za vas autoritet, zaista vam ostavlja utisak kao snažna osoba. Ili važi za takvu.

Cenite je, poštujete. Da li vas to uzbuđuje?


images
Не бисте поверовали, неђе чух да је једна студија показала да жене највише мастубирају на - лепотицу и звер🤣

Нажалост, све се на крају своди на животињски инстинкт. Идеалан мушкарац за већину жена, чак к оне које не би признале, је онај који изгледа опасно по свет, али је за њу безазлен.

То се повезује са женином потребом дс има мушкарца поред себе који би чувао њу и потомство.
 
@ tema

Imam averziju prema ljudima koji za sebe misle da su autoriteti po difoltu!
Jeste. Po difoltu nije niko. Ali neki ljudi koji nisu nikakav autoritet pomoću položaja žele to biti. I to je patetično. A nekada i baš žalosno-
Volim normalne, zdravorazumne, inteligentne ljude, poštujem ih bez obzira na društveni status i obrazovanje.
takođe
 
Нажалост, све се на крају своди на животињски инстинкт. Идеалан мушкарац за већину жена, чак к оне које не би признале, је онај који изгледа опасно по свет, али је за њу безазлен.
То се повезује са женином потребом дс има мушкарца поред себе који би чувао њу и потомство.
Opasan a bezazlen, što se mene tiče, tačno.
 
Ljudi koji teže da budu neki autoritet u sebi imaju neke blaže ili teže oblike psihopatologije. Imao sam par dodira sa takvima pa znam o čemu govorim. Ništa ne može na silu, samo to neki ne kapiraju.
ne mora baš da bude patologija, jer je to veoma rašireno. ako bi bila patologija onda bi preko 50% ljudi imalo tu patologiju, ako ne i više. Mnogi i imaju puno škole, idu za policajce, vojnike, političare, bankare itd da bi bili "autoritet".
 
Aha jaštaman, posebno me uzbudjuju devojke namrštene face i dubokog glasa koje su na nekim državnim funkcijama, pogotovo u MUP-u recimo , a od njih jedino me još više uzbudjuju bivše funkcionerke koje su zglajzale sa tog istog položaja zbog navodne zloupotrebe službenog položaja i trgovine uticajem. 🥰
E takve kad vidim sav se ono ozarim i odma kreće da me spopada ono neko devojačko ludilo. ☺️
 
ne mora baš da bude patologija, jer je to veoma rašireno. ako bi bila patologija onda bi preko 50% ljudi imalo tu patologiju, ako ne i više. Mnogi i imaju puno škole, idu za policajce, vojnike, političare, bankare itd da bi bili "autoritet".
Pa to su pozitivni autoriteti, i za to trebaju godine i godine, ja pričam o ovim novokomponovanim autoritetima.
 
Mislim da te ne razumem.
Retko ko pod pojmom 'uličar' podrazumeva nešto pozitvno što može da bude primer drugima.
Možda ima vrlo retkih primera da je neko od uličara postao autoritet u društveno prihvatljivom smislu.
Znaci da ne obracas paznju na "Ulicu" inace bi videla bar grafite obozavanja, to se desava kada drustveno prihvatljivo ponasanje podrazumeva autoritete koji nisu ljudi, vec ljigava masa koja se krije iza slike nekog autoriteta. Lazni autoriteti su samo siledzije, a onda su antiheroji autoriteti, neko ko se suprotstavlja ljigavoj masi autoriteta prihvatljivih drustvenoj sredini.
 
Bilo je vreme kada su primer autoriteta bili samo oni koji su imali problem sa zakonom, sto je u socijalnom smislu razumljivo, jer svaki otpor "legalizovanom" kriminalu u drustvu je otpor zlu, pa dobro ugradjeno u ljude prema njemu ima prirodni otpor i prihvatanje autoriteta ulice. Koji su, realno, posteniji, od usvojenih autoriteta.
Mnoge "vidjene" zane su bile ljubavnice "ulicara", cak i kada nisu odobravale kriminal.
@tema
Svako se pali na autoritet, jer autoritet dolazi od harizme, ima zena koje su autoritet u zenskom svetu i svojom pojavom menjaju ambijent u kome se krecu....i podizu temperaturu vazduha...
 
Autoritet je po meni istanca moci u bilo kom pogledu i ne postoji bez straha.
Svakako da smo svi misevi i nasi zivoti nista ne znace, ali to svakako nije nesto za lozenje. Opet, ljudi se loze na potcinjavanje, sta sad.
Ljudi cija su dela za postovanje u stvari nisu autoriteti (stvarno je obezvredjen pojam) i nema mesta korelaciji sa seksom.
 

Back
Top