Da li vas je nekada plašio Mapet Šou?

Nekada legendarni mapet šou i nije bio uvek duhovit i bezazlen za mlađe gledaoce. Mene je uvek plašila ova scena, ali ne znam zašto?


Da li je vas plašio Mapet Šou kada ste bili mali i ako jeste zašto?

I sada mi izaziva jezu.
The Question is: Who Cares....

Ko je ovaj čupavac? Ne sećam ga se, mada sam pomalo gledao....
Čupavac te plaši ili ova dva rozla djavolka?
 
Meni se svidjalo jer je lepa muzika, ima sala i nije pravi show biznis tj nema nasilja, silovanja i prinuda....
Imalo je realnosti, sve su zvezde bile realne....znaci zabava i za roditelje...a to deca osete...
burt rejnolds, secam se jednom....pa ona country pevacica,

A i dva penzosa su ok....sa svojim cinizmom...

A i pevali smo te pesme, npr ovu haga waga....ima tu nekih 7 8 pesama...
Deci iz mog dvorista sve bilo smesno...a dobro davno je to bilo , mali smo bili...
Mislim da je to bilo pre nas vise serijala, a mi smo gledali samo ono sto preostane, sitan broj.

Pre toga je bila Sezam street, nisam to gledao, ali znam za to da je bila popularna.

Posle toga se ne secam nijedne serije tipa show....izgleda nije bilo vise...
Mozda su sedmorica mladih imali zelju da nastave recept...meni su slicne bile te dve serije..
Samo jedna lutke druga zivi ljudi..

Meni se razvlaci osmeh kad pustim ovaj snimak mapetovaca.......ni traga od ozbiljnosti..
 
Poslednja izmena:
Ja se plasio samo ljudi ribe, haloween, i neke scene britanski krimic gde covek pogleda kroz spijunku koja ima siljke i sa druge strane ga stranac upuca kroz spijunku pistoljem...Prvo je neki stari crno beli film, ali ko ce ga znati zasto sam se plasio , a bio sam veliki vec, repriza filma, zimski bioskop...
A haloween je zbog muzike....i dana danas imam 5,6 filmova ukupno da se plasim, haloween je jedan...ring 1 japanski ili korejski orginal je drugi, i jos dva filma...
 

Back
Top