Da li vas je danas nešto nasmejalo?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
- Osumnjičeni tvrde da nisu ni znali ko je muškarac na koga su nasrnuli i da to nema veze s njegovim poslom. Prema njihovom svedočenju, Pančić ih je iznervirao svojim ponašanjem. Kako su rekli, mrštio im se u gradskom autobusu u kome su se vozili iz grada - kaže sagovornik „Blica” blizak istrazi.
 
Nasmejalo, u smilsu da mi je stavilo osmeh na lice..moja mama danas, koja mi je danas rekla, da imam toliku vedrinu duha i da sam neko ko je kao neko detešce,razigrana i optimistična a ne kao devojka od 27.godina. Zista zato i milsim da izgledam jako mladoliko, jer kada imaš vedrinu duha i energiju kojom raduješ druge, kako da ne budeš nasmejan i optimističan. Sretna sam što imam tako miroljubiv karakter i osobine borca. :)
 
Setam ti ja tako jednom ulicom.
Sretnem jednog decka sa devojkom. Od malena ga nisam vidio.
Mislim, devojka ima dobre batake . Ali dobro, ne govorim o tome . :D
Dje's, sta ima ....pita on mene .

Toliko me nije video i pita na taj nacin.
Reko sad cu ti se nakrsiti bliskosti. :D

Evo, "prijatelju moj" POMALO. :D
Igrao sam kosarku, pa su me izbacili.
Poceo sam da koristim nedozvoljen sredstva, i tako.
On ce na to : Au brate moj, pa koja si sredstva koristio?
Poceo sam da se drogiram sa POPAROM. Fiksam se sa POPAROM u venu, i tako. A ti ? :D

Koliko se ona devojka smejala samo. hihihihihihi :) :)
 
Poslednja izmena:
Malo pre je neki lik parkirao kola dole pred zgradom, a iz kola tresti "Necu,necu dijamante" ...
I pade mi na pamet nesto iz detinjstva... :lol:
Bila sam jako mala kad se ta pesma pojavila, i kad god je isao deo pesme u kom Halid peva
"Da mi vile kuce grade, u avliji cvece sade....."
Ja sam zamisljala dobre vile kako nose cigle, blokove i dzakove sa cementom, seju cvece, kose travu....:zcepanje:


(btw. ni do dana danasnjeg nisam uspela da provalim dal' je on zapravo mislio na vile Dedinje tipa ili vile Dobre vile tipa...)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top