Da li vam zene govore da ste najbolji u krevetu?

Zašto nikada ne bi rekla?

Da ne bi shvatio da ste ga upoređivali sa prethodnicima ili je nešto drugo u pitanju ?

Reći nekom da je najbolji znači da ima dosta gorih od njega, dobrih, srednjih, jako dobrih, a on je na vrhu ?

Ne postoji uporedjivanje kada "takmicari" nisu jednaki. Sa nekim ljudima imas jacu ili slabiju hemiju ili cak nemas uopste. Dobra hemija = dobar sex.
 
... Sa nekim ljudima imas jacu ili slabiju hemiju ili cak nemas uopste. Dobra hemija = dobar sex.

Pa da.
detinjasto je kada neko misli da je žena dobra u krevetu nezavisno od partnera, ili on, kad jedna ista osoba sa jednim bude najvatrenija ljubavnica, a sa drugim jedino što može to je da se ponaša nezainteresovano.

Ipak, muškarac je više taj koji daje ton seksu, ako je on neupotrebljiv žena može da dubi na glavi ne vredi. Zato se za njih više može reći da li su dobri ili nisu. Ako ume da je postavi u submisivnu atmosferu u kojoj će da uživa u svojoj ženskoj ulozi, postigao je pogodak.
 

Back
Top