Da li vam telefon čita misli?

Ja moj eto pokušavam da naučim da mi čita misli od kad sam čuo da to postoji..ne polazi mi za rukom, pa sam krenuo sam ucenom. Prvo ga nisam punio nedelju dana, pa kad sam mu napunio bateriju, gledam dal ima neke promene, dal me čita, dal daje zrno inteligencije...jok...sad sam prestao da uplaćujem kredit, da vidim dal će da popusti i najzad da počne da mi čita misli, ja sam tvrdoglav, znam da ne plaćam kredit i da punim bateriju jako dugo i vrlo često..popustiće garant.
NOKIA 105 SS (2017) cena karakteristike komentari - BCGroup
Cuti ti bar imas Nokiu ja imam neki krs F1 se zove :hahaha:

Ja moj eto pokušavam da naučim da mi čita misli od kad sam čuo da to postoji..ne polazi mi za rukom, pa sam krenuo sam ucenom. Prvo ga nisam punio nedelju dana, pa kad sam mu napunio bateriju, gledam dal ima neke promene, dal me čita, dal daje zrno inteligencije...jok...sad sam prestao da uplaćujem kredit, da vidim dal će da popusti i najzad da počne da mi čita misli, ja sam tvrdoglav, znam da ne plaćam kredit i da punim bateriju jako dugo i vrlo često..popustiće garant.
NOKIA 105 SS (2017) cena karakteristike komentari - BCGroup
Ko Piroćanac kad je učio magare da ne jede.. :lol:

aaaa.. upisuje ti misli.. :think:

Znači ti zapravo čitaš misli telefonu, pa veruješ da su to tvoje misli?
не, могу да ти усађују мисли типа "имаш потребу да пушиш, пијеш... да гледаш вести.. има небројено начина шта може да раде раји"
... па вам се деси "их што ми се сада једе пилетина.. их што ми се сада једе сладолед...".. а у ствари праве све више контролисаног робота од вас!

не, могу да ти усађују мисли типа "имаш потребу да пушиш, пијеш... да гледаш вести.. има небројено начина шта може да раде раји"
... па вам се деси "их што ми се сада једе пилетина.. их што ми се сада једе сладолед...".. а у ствари праве све више контролисаног робота од вас!
Ima ljudi koji umeju da svojom voljom odaberu kojim mislima će posvećivati pažnju. U fokusu uma, u srcu, može da bude samo jedna misao, i to ona kojoj posvećujemo pažnju. Intelekt nam uglavnom nameće misli koje bi on želeo da mislimo, misli straha, ljutnje, gneva, besa...Ali mi imamo i desnu Moždanu hemisveru koja takođe ume da nudi misli i ideje, ali joj mi nerado posvećujemo pažnju jer zna da nas kritikuje za naše bezobrazluke. Kako god čovek koji je naučio da se odupre mislima koje mu nudi intelekt kao deo njega samoga, lako će se odupreti i mislima koje mu natura telefon.
Ali ko danas ume da prepozna misli s leva i s desna? Ljudi nemaju vremena za to, moraju da se zabavljaju. E pa jao njima kad kad četiri anđela koji drže četiri vetra budu pustili te vetrove. Jer vetar i duh je u hebrejskom isto kažu.
Pa kakvog ćemo duha biti, ponašanje imati, zavisi od misli kojima se bavimo.
A misli donose osećanja, a kako se osećamo tako se i ponašamo, takvog smo duha.
Nadam se da postaje jasnije šta to znači da će biti puštena četiri vetra. To znaći da će biti tako veliki uticaj na naš um i na naše misli, da će naše ponašanje postati demonsko, U ljutnji, gnevu, besu, pobićemo svoje bližnje i daljnje,
Znate ono kad je na svadbi svoga sina otac ubio i sina i mladu i mladine roditelje. E to će biti normalna pojava kad budu puštena četiri vetra, Strah će vladati svetom.
Zato podhitno radite na svom karakteru da vam se ne bi desilo da uradite nešto za šta ćete zažaliti.
Naučite da pretrpite uvrede i napadanja ako mislite da preživite vreme koje dolazi.
Setite se samo šta je uradio momak prošle godine pobivši onoliko dece, E svi ćemo biti sposobni za takve stvari, svi koji ne umeju da kontrolišu misli i nemaju izgrađen karakter

Ima ljudi koji umeju da svojom voljom odaberu kojim mislima će posvećivati pažnju. U fokusu uma, u srcu, može da bude samo jedna misao, i to ona kojoj posvećujemo pažnju.
да још би додао, да та једна мисао која је у нама може да буде или добра или лоша.. не могу обе обитавати у исто време.. тако да немојте псовати, оговарати, завидети, мислити лоше о другима - јер то штети.
Kako god čovek koji je naučio da se odupre mislima koje mu nudi intelekt kao deo njega samoga, lako će se odupreti i mislima koje mu natura telefon.
мисли су долазиле до недавно из 4 извора (из наше душе, другеих душа свесно, из других душа подсвесно, и из библиотеке свог знања до сада), а од недавно и из телефона (неки шабани се играју бога)
Ali ko danas ume da prepozna misli s leva i s desna?
једно је логика друго је нелогика (или интуиција) - али тотална нелогика као што су виђење/осећање будућности, спонтане добре идеје, срећа...
Pa kakvog ćemo duha biti, ponašanje imati, zavisi od misli kojima se bavimo.
апсолутно
Nadam se da postaje jasnije šta to znači da će biti puštena četiri vetra. To znaći da će biti tako veliki uticaj na naš um i na naše misli, da će naše ponašanje postati demonsko, U ljutnji, gnevu, besu, pobićemo svoje bližnje i daljnje,
кажу индијанци, свако у себи има два вука једног доброг другог лошег. који ће победити зависи којег храните
U ljutnji, gnevu, besu, pobićemo svoje bližnje i daljnje,
Znate ono kad je na svadbi svoga sina otac ubio i sina i mladu i mladine roditelje.
немојте ни читати те лоше вести.. само то да их прочитате ваша душа већ трпи штету.
Setite se samo šta je uradio momak prošle godine pobivši onoliko dece, E svi ćemo biti sposobni za takve stvari, svi koji ne umeju da kontrolišu misli i nemaju izgrađen karakter
то је чисти школски минд контрол путем микроталаса - погледајте филм "control factor (2006)" - тамо је све описано

мисли су долазиле до недавно из 4 извора (из наше душе, другеих душа свесно, из других душа подсвесно, и из библиотеке свог знања до сада), а од недавно и из телефона (неки шабани се играју бога)
Ne "i iz telefona" nego telefonom hoce da potisnu te druge izvore i da on bude glavni?
Mogu takodje da se ubace i snovi jos lakse nego misli...

mogu da vam gase delove mozga na daljinski (preko telefona), tehnologija se zove "transcranial magnetic stimulation"!
to znaci da kada radite na poslu mozak vam radi,
a kada dodjete kuci (da ne bi razmisljali) ugase vam logiku, ostave glad seks, pice i cigare ...
... i eto bezglavne raje!

Najavljeno pre vise godina a do sada bi trebalo da je uveliko realnost. Imate li slicna iskustva?
Pogledajte prilog 1535004
Imam.:eek:
I to od nedavno.
Odavno znam da pametni telefoni "prisluskuju"...tipa nesto pricas,odmah ti stize reklama za to itd.
To mi je jasno i mogu da razumijem da ima neki softver za to,s ciljem da te navuku na kupovinu onog sto si pominjao i da vjetovatno postoje kljucne rijeci koje prate.
Ali nedavno mi se desio slucaj "cokolino".😂
Jos uvijek smatram da je samo koincidencija.
Naime,posle milion godina,padne mi na um da mi se jede cokolino.Ne govorim nikom i ne guglam nista,nego odem u prodavnicu i kupim.
Nedugo posle toga stize mi reklama za cokolino.😂 Nikad prije nije stizala.
I pomislim u sebi...da li ovaj tf stvarno cita misli? 😀

Psihološki fenomen: takvih reklama je bilo i pre (a i posle), ali si ih filtrirao jer te kablovi uopšte ne interesuju, onda si kad ti je zatrebao prestao da nesvesno filtriraš nebitne sadržaje i zapazio si reklamu za kabl - da ti nije trebao kabl ni tu reklamu ne bi je registrovao kao ni sve one ranije.
Ma nije.To se desava masovno i sad je vec opstepoznato.
Telefon zaista "prisluskuje".

Sve su misli tvoje, samo jedne dolaze od desne moždane hemisvere a druge od leve,A ti kao kruna uma možeš da biraš kojima ćeš da posvetiš pažnju.
Um ti je kao duhovni želudac, čime ga hraniš takve ti misli daje, A um se hrani kroz pažnju, pa ako pažnju posvećuješ sadržajima na televiziji , zabava, muzika , filmovi, rijaliti sport...ne možeš da očekuješ kvalitetne misli.
Nisu sve misli tvoje.
Ali o tome bi se moglo pricati na drugom potforumu i o tome sta misle sveti oci pravoslavne crkve.

Nisu sve misli tvoje.
Ali o tome bi se moglo pricati na drugom potforumu i o tome sta misle sveti oci pravoslavne crkve.
meni se čini da sveci pravoslavne crkve su gledali kako da sa sebe skinu odgovornost. Nije đavo u nama nego nam potura sa strane. Pa zato niko i ne zna ko je i šta je đavo koji vara ljude. A kad se na njega jasno ukaže onda se on buni i poziva na svece koji su rekli da nije đavo u nama nego tu negde sa strane.
Mi smo dobri ali nas đavo vara. A hristos kaže kako možete dobro činiti kada ste zli. Dakle ako prihvatimo da smo zli onda hajde da vidimo odakle to zlo dolazi. I kad ćovek počne malo da analizira svoje misli i odakle dolaze vidi da j sve to produkt prirodnog čoveka u nama, našeg intelekta.
A kad dobro upoznamo svoga neprijatelja onda nam to uveliko olakšava našu borbu. Ovako borimo se protiv nekoga sa strane koga i ne poznajemo, Pa kako da pobedimo. Nikako, Neprijatelja možeš pobediti samo ako o njemu sve znaš.

meni se čini da sveci pravoslavne crkve su gledali kako da sa sebe skinu odgovornost. Nije đavo u nama nego nam potura sa strane. Pa zato niko i ne zna ko je i šta je đavo koji vara ljude. A kad se na njega jasno ukaže onda se on buni i poziva na svece koji su rekli da nije đavo u nama nego tu negde sa strane.
Mi smo dobri ali nas đavo vara. A hristos kaže kako možete dobro činiti kada ste zli. Dakle ako prihvatimo da smo zli onda hajde da vidimo odakle to zlo dolazi. I kad ćovek počne malo da analizira svoje misli i odakle dolaze vidi da j sve to produkt prirodnog čoveka u nama, našeg intelekta.
A kad dobro upoznamo svoga neprijatelja onda nam to uveliko olakšava našu borbu. Ovako borimo se protiv nekoga sa strane koga i ne poznajemo, Pa kako da pobedimo. Nikako, Neprijatelja možeš pobediti samo ako o njemu sve znaš.
Strazenje nad pomislima, to je jedna od glavnih osnova monastva.
Nije sve crno i belo, postoji duhovna borba i ciscenje jer bez toga nema napretka.

Zasto ne, imate li vi zaveroskeptici i antiSNS-ovci ikakvo objasnjenje svojih stavova osim slepog verovanja da je sve onako kako BBC kaze, iako je suprotno cinjenicama
cinjenica je da takvih stvari ima u SF filmovima ali to ne znaci da je danas tako..možda bude u buducnosti kada skocimo na viši level svesti i umeca
za sada , danas , u ovom trenutku to je teorija zavere
i ne razumem da stalno necije misljenje povezujete sa SNS-om..ispada da svi oni koji su antiSNS-ovci nemaju mozak i da ne razmisljaju svojom glavom..
i sve više sticem utisak da je suprotno :)

cinjenica je da takvih stvari ima u SF filmovima ali to ne znaci da je danas tako..možda bude u buducnosti kada skocimo na viši level svesti i umeca
za sada , danas , u ovom trenutku to je teorija zavere
Nikada niko ne bi uveo masinu za citanje misli u zvanicnu i masovnu upotrebu nego bi se koristila samo tajno, a kao sto vidimo na prethodnim stranicama u Srbiji je otkrivena jos 1938.
Znaci ne postoji nikakva druga mogucnost da se to realizuje osim kao zavera

Neko ima cistije srce, pa je ta borba i manja, sto se vise necistoce i grehova nakupilo, borba je veca i dugotrajnija, ali je vazno ne pouzdati se u sebe nego u Boga.
Onaj ko ima čistije srce ništa neće razumeti. Jer Biljku kad posadiš okopaš oko nje pa baciš đubre da bi biljka rodila. Tako onaj ko ima uprljan um ima mnogo veće šanse da donese dobar rod jer je njegov um pun svakakvog đubreta s kojim on mora da izađe na kraj. Šta će spasenje onome koji ima čist um, neće li ga odbaciti. li onaj koji propada zbog prljavštine kad mu se ukaže na greške i vidi svoje spasenje neće li biti zahvalan Bogu za spasenje.
To ti je ko kad nudiš vodu onome ko nije žedan, hoće li biti zahvalan. A kad daš vodu onome ko umire od žeđi, neće li te večno blagosiljati.

Poslednja izmena od moderatora:
Nikada niko ne bi uveo masinu za citanje misli u zvanicnu i masovnu upotrebu nego bi se koristila samo tajno, a kao sto vidimo na prethodnim stranicama u Srbiji je otkrivena jos 1938.
Znaci ne postoji nikakva druga mogucnost da se to realizuje osim kao zavera
Mogao bi za početak da prestaneš da se informišeš iz Trećeg oka i da svoj život shvatiš malo ozbiljnije umesto da se zatelebaš u baš svaku nebulozu...
Par stranica ranije čovek iz IT sektora je svima ovde objasnio kako te "koincidencije" funkcionišu. Ne radi se ni o kakvom "čitanju misli":hahaha:...već o sve složenijem i naprednijem levelu današnje IT umreženosti u ekonomiji i trgovini. Kako vam to samo nije palo na pamet?...:roll::lol:

kako te "koincidencije" funkcionišu. Ne radi se ni o kakvom "čitanju misli...već o sve složenijem i naprednijem levelu današnje IT umreženosti u ekonomiji i trgovini. Kako vam to samo nije palo na pamet?...
Funkcionisu tako sto na osnovu izgovorenih reci iskoce reklame... to vec svako zna... jedini dodatak je da osim govora reaguje i na misli po istom principu, nista neocekivano...

Back