Da li vam smrdi riba?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Kad dođe Vaš dragi sa pecanja i ponosno tresne tri štuke o astal, jel' padate u nesvest od smrada ili odma pripremate šerpe i tiganje?
Dok pržite ribu jel' ukućani padaju u nesvest od "smrada" preteći da će da Vas se odreknu u narednom broju Politike ili nervozno zapitkuju - kad' će to već jednom?
Prevrće li vam se želudac od mirisa ribe ili voda kreće na usta od predivne hrane?
 
meni piletina smrdi dok je sveza...na onaj gadni pileci miris. riba mi ni najmanje ne smeta. svinjetina mi uvek ima onaj miris na svinjsku mast od kojeg mi gotovo pa bude muka....a za razliku od mnogih ljudi,jagnjetina mi ne smrdi ni u jednoj varijanti. ni junetina.
 
Kad dođe Vaš dragi sa pecanja i ponosno tresne tri štuke o astal, jel' padate u nesvest od smrada ili odma pripremate šerpe i tiganje?
Dok pržite ribu jel' ukućani padaju u nesvest od "smrada" preteći da će da Vas se odreknu u narednom broju Politike ili nervozno zapitkuju - kad' će to već jednom?
Prevrće li vam se želudac od mirisa ribe ili voda kreće na usta od predivne hrane?
djed nije kupovao ribu na pijaci pa folirao da je svjeze uhvacena iako se vec usmrdila koliko je stara
niti je dozvoljavao nekom drugom da dira
pravi lovac umije i da ulovi i da pripremi plijen :)
 
Kad dođe Vaš dragi sa pecanja i ponosno tresne tri štuke o astal, jel' padate u nesvest od smrada ili odma pripremate šerpe i tiganje?
Dok pržite ribu jel' ukućani padaju u nesvest od "smrada" preteći da će da Vas se odreknu u narednom broju Politike ili nervozno zapitkuju - kad' će to već jednom?
Prevrće li vam se želudac od mirisa ribe ili voda kreće na usta od predivne hrane?

Moj dragi nikad nije tresnuo više od jedne štuke o astal. On i ne peca. :)
U mojoj porodici, ja sam jedini pecaroš. Sve pecam soma, a ' vataju mi se bejavice. No, daj šta daš, važno je da se ' vataju. Od kad sama pecam, ne smrdi mi ni jedna riba.
 
Kad dođe Vaš dragi sa pecanja i ponosno tresne tri štuke o astal, jel' padate u nesvest od smrada ili odma pripremate šerpe i tiganje?
Dok pržite ribu jel' ukućani padaju u nesvest od "smrada" preteći da će da Vas se odreknu u narednom broju Politike ili nervozno zapitkuju - kad' će to već jednom?
Prevrće li vam se želudac od mirisa ribe ili voda kreće na usta od predivne hrane?

A smrde li tebi ...jaja...?

Jaja mogu i gore da smrde od ribe...
 

Back
Top