Da li vam se ide u Egipat na more?

Ta ajkula nije snimljena u Egiptu :aha:

na Floridi su se pojavile
ako nisi primetila u egiptu uopste ni ne objavljuju.

prosle godine kad je bio napad koji je prijavljen samo zato sto jer snimljen telefonom ispostavilo se da je na istom mestu bio jos jedan napad nedelju dana ranije koji nije ni bio javno prijavljen nego se naknadno pojavio snimak pa su tek onda priznali i taj napad...da je taj prvi napad odmah bio prijavljen mozda bi drugi napad bio izbegnut.

problem je u tome sto se u egiptu prijavljuje samo kad se snimi.

da li si igde procitao naslov "u egiptu vidjene ajkule kraj tog i tog odmaralista"?
ako neko pogine u napadu ajkule, siguran sam da to ne moze da se sakrije.

prolse godine smo bili u Egiptu... kupali se na dosta lokacija izmedju ostalog i u sred mora, na krstarenjima brodovima, na 10-20 km od obale.
sansa da se bas tada pojavi ajkula i da od svih ljudi bas tebe napadane... je otprilike kao da ubodes sedmicu na lotou.
i da, bio je slucaj prosle godine na pocetku sezone kada je u Hurgadi ajkula ubila jednog Rusa. sa druge strane imas podatak da u svetu u saobracaju poginge godisnje 1,35 miliona ljudi, tj. svake 24 sekunde jedan covek, pa opet nisam cuo da je iko odustao od letovanja negde "jer tamo ima saobracaja"?!

ako neko pogine u napadu ajkule, siguran sam da to ne moze da se sakrije.

prolse godine smo bili u Egiptu... kupali se na dosta lokacija izmedju ostalog i u sred mora, na krstarenjima brodovima, na 10-20 km od obale.
sansa da se bas tada pojavi ajkula i da od svih ljudi bas tebe napadane... je otprilike kao da ubodes sedmicu na lotou.
i da, bio je slucaj prosle godine na pocetku sezone kada je u Hurgadi ajkula ubila jednog Rusa. sa druge strane imas podatak da u svetu u saobracaju poginge godisnje 1,35 miliona ljudi, tj. svake 24 sekunde jedan covek, pa opet nisam cuo da je iko odustao od letovanja negde "jer tamo ima saobracaja"?!
ma samo ti idi tamo na kupanje..ja vala necu:D

Back