Da li Vam nedostaje kampanja?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Romansa

Aktivan član
Poruka
1.716
Da li ste postali fan ovog sve cesceg sadrzaja na TV-u?
Ja jesam.
Koliko pratite kampanje kandidata,tj.koliko ste ih pratili i da li Vam se cini da taj program postaje sve kvalitetniji,agresivniji ili sve zanimljiviji?
Meni se cini da je iskreniji od svega drugog sto vidimo,i cini mi se da vise nije taca teza da svi lazu,glume i ostala shvatanja iz devedesetih.
 
Hm... :neutral:
Hajde da vidim odziv ljudi na ovoj temi
Ali budite politički korektni i bez komentarisanja koji je kandidat bolji i zašto, nego prokomentarišite kampanje kao kampanje, bez obzira na to čije su
Inače, ne verujem da će se svi baš držati teme, ali, hajde, evo vam šanse...
 
Sam razgovor će morati da bude baziran na tehnikalijama u vezi emitovanja (plaćeni termini, problemi u predstavljanju, diskriminacija), bez ikakve političke konotacije i prepirke u vezi kandidata na osnovu političkog opredeljenja i definicije. U protivnom se zatvara tema, a vi idete na Politiku. ;)
 
Ne, smatram da je to udar na ljude, jer si prisiljen da ih gedaš po 300 puta dnevno jer ih puštaju u vreme serija, emisija kada stignu.
Nevolim politiku i političke emisije tako da sam jedva čekala da se izbori zavše i te predizborne reklame krenu u zaborav.
PS. šta može da ti bude tu zanimljivo gde 2 lika jedan drugog pljuju i nazivaju lopovom, lažovom i td. i iznose naj prljavije stvari potiv ovog drugog!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top