Quantcast

da li vam je ovaj forum postao dosadan?

forum dosadan?

• Ukupno glasova
    89
  • Anketa je zatvorena .

Breaking. Benjamin

Aktivan član
Poruka
1.442
Meni su dosadni ****** spameri sa pet miliona postova koji samo kenjkaju i nikada da napisu nesto dobro i dublje od 'lol',
da me bar nasmeju ako ne mogu naterati da razmislim. Ako su napisali toliko poruka misle da time dobijaju neki autoritet i da su mnogo jaki. Takodje me nervira udruzivanje spamera u spamerske chete i njihovo 'lolanje' po svakoj prokletoj temi.
U stanu su da ismeju svaku situaciju svaku temu i da pritom kazu nista pametno i nasmeju samo svog spam-buddy-ja koji uvek ima par spremnih rolf emotikona u svom rukavu. Takodje me nista vise ne iznervira kada neki moron napise nekome ko se trudi da se objasni da 'filozofira', i stavlja "rolls eyes" smeshka a taj smeshko ima veci mozaq od svog postavljacha.
Spam ima svoje mesto, kao kontrolisano olaksavanje 'tezine' razgovora.
Smrt nekontrolisanom spamu!
Smrt spamerima koji se zavlace u svaku rupu od teme gde ih niko nece kazniti!
Smrt svakome ko dozvoljava unistavanje krste i foruma!
Bolje da nas ima tri al da smo normalni nego da nas ima sto a da vidjamo patuljke

Inace, mogao bih ovde stvarno provesti dane i noci, dok ne procitam vecinu ako ne i sve....

Ć

Ćale

Gost
Benji,kralju...mesas spamere i trolove/chatere.
Ja dnevno obrisem spama na tone,ali brisati post svakog trola na forumu...e nema tih para...
Nije da se ranije nisam trudio,ali veruj mi...ne se postizava,zadivljuje entuzijazam tih...ljudi.
Ignore lista je sveta vodica za te likove...doduse,ja po sluzbenoj duznosti ne koristim tu opciju...ali tebe nista ne sprecava.

Glaurung

Poznat
Poruka
9.850
yeah, Benji, yeah.
a130.gif

Ć

Ćale

Gost
Breaking:
:confused: kakvi sad trolovi?
Meni sve to isto. Samo sto da, za ove hugoe moras da koristish vatru da bi ih pobio.
Trol, spamer, leprikon sve cu ja vas rolfmao smrde da vrshim egzekutziju pa tje vam bude
(okrece se masi likova iz basni i NWN serijala sa foruma)
.. Tje vam bude OMG ROFWH ! :mad:

Spameri reklamiraju svoje sajtove(obicno ***** sadrzaja) po forumu.
Postavljaju linkove gde stignu i to se brise,forumasi ne vide koliko je toga obrisano u toku svakog dana jer obrisana tema ne ostavlja trag.

Trolovi su likovi koji pisu mnogo ali glupo i retko kada vezano za temu,naravno upotreba abnormalne kolicine budjavih smajlica se podrazumeva.
I naravno,naprave narodno veselje kada provale kako se kace slike na forum.

Ajd' da napravimo akciju,nesto kao:"Trojkom protiv trolovanja"?

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.518
OVAJ FORUM :

* je postao fantastican , mnogo su ljudi postali opusteni , zezanja ima na sve strane .... nema vise toliko zakljucavanja tema , modovi su pustili da se malo zabavimo sto je lepo s njihove strane ... jesam li se sada ushtekao :))) ... e sad nastavljamo ... dosta novih tema ima , nove face dolaze ... stare se polako vracaju ... bice cool :)

hermina_iq

Početnik
Poruka
45
pa na forum prvi put krocih pre 7-8 god..sve ima svoj period nekad,kad imam vremena posetim ga cesce...al se desi da sam apsolutno neaktivna i po nekoliko meseci...u tom periodu zaboravim sifru, pa dobijem kompliment da sam novajlija kad otvorim novi nick...
aj da formulisem odgovor van ponudjenih...ne smaraforum kao forum, vec oni kojima je isti postao nacin zivota!!!!
batka legendo...vecito ankete!!!

Poruka
5.461
Ćale:
Spameri reklamiraju svoje sajtove(obicno ***** sadrzaja) po forumu.
Postavljaju linkove gde stignu i to se brise,forumasi ne vide koliko je toga obrisano u toku svakog dana jer obrisana tema ne ostavlja trag.

Trolovi su likovi koji pisu mnogo ali glupo i retko kada vezano za temu,naravno upotreba abnormalne kolicine budjavih smajlica se podrazumeva.
I naravno,naprave narodno veselje kada provale kako se kace slike na forum.

Ajd' da napravimo akciju,nesto kao:"Trojkom protiv trolovanja"?

:shock:...joj...joj..oj.....:roll:...

c022.gif
...
:D

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.