da li vam je ovaj forum postao dosadan?

forum dosadan?

• Ukupno glasova
    89
  • Anketa je zatvorena .

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
e, stvarno.... to sam primetio... kao, ovde stalno postoje neke grupice koje imaju svoje interne fore i fazone... i svi su kao nesto podeljeni vecito... pa nekoga volimo a nekoga ne... i kao, njima je stalno super i ekstra se dobro zezaju... dominno, ti si prva sa kojom bi' ja napravio grupicu, ali nesto nisam u tom fazonu ovde... :mrgreen:

dommino

Zainteresovan član
Poruka
308
batka_mija:
e, stvarno.... to sam primetio... kao, ovde stalno postoje neke grupice koje imaju svoje interne fore i fazone... i svi su kao nesto podeljeni vecito... pa nekoga volimo a nekoga ne... i kao, njima je stalno super i ekstra se dobro zezaju... dominno, ti si prva sa kojom bi' ja napravio grupicu, ali nesto nisam u tom fazonu ovde... :mrgreen:
Hvala ti,druze...to je odavno jasno....svi smo ode da se zezamo...a ko sam bila ili cu biti na f.,...nebitno,svi smo ovde da pobegnemo iz RL bar na kratko...i da se zezamo..

HaljinicaBojeLila

Aktivan član
Poruka
1.166
e064.gif

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.