Da li vam je neko nekada nudio pare da glasate za njegovu stranku?

Ja sam šarmantnoj mladoj dami uvijek odgovorio sa - naravno da sam već glasao za HDZ.
Ja sa nekim momkom što brine za AV i njegov prosperitet preko telefona u grad (grad, ne, autoC fras )od smeha. Reko' kako, bre, ne, isterali bi me iz moje kuće da to ne učinim za dragog mi Vuleta.

Poslednja izmena:
Zvanje je drugo. Zvali su mene razni. Uglavnom sam bio pristojan pa su mi odgovori bilo od ''Ne zanima me'' do ''Nemam sad vremena''.
E to me zanima. Svi kažu kad im dođe sns na vrata, a išli su, ili kad pozovu telefonom, kažu im to ne zanima me ili podržavam vas ali pustite me sad žurim i sl.

Ja im otvoreno kažem nisam vaš glasač, glasam za drugu stranu. I oni odu. Ne nude.

E to me zanima. Svi kažu kad im dođe sns na vrata, a išli su, ili kad pozovu telefonom, kažu im to ne zanima me ili podržavam vas ali pustite me sad žurim i sl.

Ja im otvoreno kažem nisam vaš glasač, glasam za drugu stranu. I oni odu. Ne nude.
Nisu ni meni ništa nudili, a kad kažem nekom da me ne zanima valjda se podrazumeva da me zanima neko drugi. Nisu mi bili na vratima, samo su zvali, a i to davno. Poslednji put mislim da je bilo još pre korone.

niko ne glasa za vučiča a on non stop pobeđuje
priča stara od miloševića

Pa vidi, zapravo većina i nije glasala za Vučića. Vic je u tome što polovina nije glasala ni za koga.
to sam već spomenuo na nekoj temi
i vid sad kaže nam vučić 107 zemalja nije bilo za rezoluciju i oseća se pobednikom. 80% nije za vučića on se opet oseća pobednikom. njegova mata mi je nepoznata uglavnom čovek stalno se hvali da pobeđuje. sada gradi radi ma ne pita šta košta jer kredite neće vraćati on.

Na netu se dosta piše o tome, a i neki političari su davali izjave u tom smislu. Bilo je i nekakvih oglasa.
Mene međutim zanima da li je vama lično neko uživo tako nešto nudio.
Meni nije. Ne znam da li je to zato što se ne krećem među takvim ljudima ili možda delujem strogo i nepotkupljivo.
A možda je cela ta priča masivno preuveličana.
Kakva su vaša iskustva?
Meni su nudili popust za SBB da gledam N1
Ne postoji besplatna večera
Zabole me šta baljezga Žake za ohoho platuri u a internet im je bez ikakve zaštite, porto i na izvolte i statična adtresa što malo ne valja. A ostalo su kanali ala TV "Politikin Zabavnik" da se dangubi...

Meni su nudili popust za SBB da gledam N1
Ne postoji besplatna večera
Zabole me šta baljezga Žake za ohoho platuri u a internet im je bez ikakve zaštite, porto i na izvolte i statična adtresa što malo ne valja. A ostalo su kanali ala TV "Politikin Zabavnik" da se dangubi...
mojne tako imaju cinestar bolji nego hbo stoput

Na netu se dosta piše o tome, a i neki političari su davali izjave u tom smislu. Bilo je i nekakvih oglasa.
Meni nije. Ne znam da li je to zato što se ne krećem među takvim ljudima ili možda delujem strogo i nepotkupljivo.
Kakva su vaša iskustva?
Jeste. Od onog V.J. što je valjda bio u Narodnoj stranci sam imao ponudu da glasam za 20€ negde 2017/18. Mada od 2012. ne glasam, samo jednom u životu sam glasao i žao mi je. Neizmerna me je sramota.

Kakva su vaša iskustva?

Nisam Rom ili pripadnik najnežnijeg socijalnog staleža, tako da ne, nije.

Back