Da li vam je bitno?

Trivijalno je.. Ezoterija.
Zanimljivost.

Oni koji to ne razumeju, razumeće...

Verovatnoća.

Karakteri su više od horoskopa, i često su i ćoroskopi.. Koji si podznak, u kom životnom dobu?

Da da, lav sam, a opet znam i da ne budem..
Ali sam i pacov u kineskom i šta beše u kabali zmija, i drugi zodiaci.

A u paralelnom svetu sam Ribe jer mi rođendan na kruzerima 8. 3 a u ovom prethodnom 3.8 tj Lav po Zapadnoj modernoj astrologiji..

Baš me zanima šta sam u podznaku ako se rađamo ponovo... Ako ne, onda računajte začeće kao u nekim azijskim zemljama...

I šta nam garantuje da su nas uveli u evidenciju kako jeste bilo i sa Zvezdama, samo pola sata menja celu priču sa natalne karte...

Poslednja izmena:
Kažu u neko doba podznak prevlada

Čini mi se od 30+

Ovo ti je bez garancije samo sam nedje procitala
Da i ja sam isto čuo.
To je vrv i deo mudrosti da ne mudruješ previše o tom načinu čitanja sudbine.

A koliko su i kako, i zaista najmudriji pročitali Zvezdani trenutak na kome zasnivaju ceo proračun kroz astrološki sistem pravila i previda, je isto veoma ezoterično...
Posebno ukoliko znaš da nisi ni zmija ni lav ni riba, nego si to što si, leptir kao i svaki drugi crvić...

Da i ja sam isto čuo.
To je vrv i deo mudrosti da ne mudruješ previše o tom načinu čitanja sudbine.

A koliko su i kako, i zaista najmudriji pročitali Zvezdani trenutak na kome zasnivaju ceo proračun kroz astrološki sistem pravila i previda, je isto veoma ezoterično...
Posebno ukoliko znaš da nisi ni zmija ni lav ni riba, nego si to što si, leptir kao i svaki drugi crvić...

Nemoj tako

Ljudi po stanu traže tok energije i okreću i premeštaju namjestaj sa namjerom da je sve u flow-u

E vidiš postoje dve varijante

Ili kroz razgovor (dakle u fazi upoznavanja) direktno pita

Ili je toliko upućena (jaka po putanju astrologije) da će znati čim te posmatra i progovori dve tri reci
Kako ne verujem u Astrologiju, sumnjam da može tako nešto pogoditi. Ali ok, to je stvar verovanja, kao što ljudi veruju ili ne veruju u Boga. :D
Može da me pita direktno, ali svakako ću se izmigoljiti da odgovorim tada.

Realno, već mi se desilo da me devojka pita šta sam u horoskopu na keca i kao ništa, reko ooookeeej. A posle smo ipak izašli na dejt.

... ...to saznajem kasnije a saznao sam tj. 'uvidio'
poslije 30. godina
da mi je prva supruga isto Riba...
...horoskopski znaci, podznaci, uticaji Marsa, Marxa ili Jupitera
mozda to i ima neke veze ali
oni koji znaju mi ne znamo
ko su...

Sad se pitam kako možeš tako razmišljajući imati ispunjen život pun sreće i radosti a bas trezno ziveti po šablonu da ne veruješ u ništa
Ne mogu.

Verujem u svoje laži, iako sam verovatno neubeđeniji u njih u odnosu na one koji žive svoja ubeđenja.
Kao i 99.99% nas... Živimo svoje istine. Svoju slaga-licu. Svoj zodijak. Zvezdu.

A sreće i radosti imam dovoljno da preživim.
Ionako su to momenti...

Back