Quantcast

da li vam je bitno

• Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja

sienna

Primećen član
Poruka
693
ma dajte bre!!! sto mucite svoju decu, rodbinu itd!! moraju da vam plate sahranu, da bi vas crvi pojeli, ili da budete pesak, pa opet hrana nekih insekata!!!
ma kakvi, recite im da vas bace u more... .. :roll: i tamo budite hrana za jadne ribe koje sve manje hrane imaju u moru!! dobro priznajem zavrsetak nije bolji, ali bar vasa rodbina nece brinuti o parama, i stalno ce vas se setiti, jer kod vase sahrane su najmanje pare potrosili!!! ;)
ha sta kazete???

simple_things

Zainteresovan član
Poruka
385
sienna:
ma dajte bre!!! sto mucite svoju decu, rodbinu itd!! moraju da vam plate sahranu, da bi vas crvi pojeli, ili da budete pesak, pa opet hrana nekih insekata!!!
ma kakvi, recite im da vas bace u more... .. :roll: i tamo budite hrana za jadne ribe koje sve manje hrane imaju u moru!! dobro priznajem zavrsetak nije bolji, ali bar vasa rodbina nece brinuti o parama, i stalno ce vas se setiti, jer kod vase sahrane su najmanje pare potrosili!!! ;)
ha sta kazete???
Pa ......verovatno nisi sve procitala.....Vecina ucesnika ovog topika se slozila da je najbolje biti kremiran:)..mislim,najisplatljivije

Mannibals

Elita
Banovan
Poruka
16.663
Hhahah..........PUNO puta sam razmisljao o smrti i nishta mi nije palo na pamet,,Ja bih roditelje spalio NE bih li isao na pomen....itd.....itd...Cimanje,mm......mislim da opet i to nije mnogo za parcelu[jer se plati za unarednih 10,koliko vec ne znam tacno godina],pa ako ste gastarbajterii,zashto da ne IPAK njegovu zalju POSHTUJ_zenoooooOo !!!! Hheheheh......ALI stvarno!

chuncha

Zainteresovan član
Poruka
463
paradizo:
YEBOTE, JEL IMA OVDE KOJI HRISCANIN, PA KREMIRANJE JE PO HRISCANSTVU NEPOJMLJIVO(ZABRANJENO).
HANIBALKA PA COVEK NIJE JAGNJE DA GA TURAS U RERNU, POBOGU, KOLKO VAS SE JAVI ZA SPALJIVANJE I TO SVE SRBIN DO SRBKINJE, TO NECEMO CUTI OD NIJEDNOG ITALIJANA, JEL,DA KANIBALKO....
Prvo,kremiranje je dozvoljeno i vrlo pojmljivo....a ja ti se javljam upravo iz Italije,gde je skoro polovina svakog groblja ispunjena grobnicama kremiranih ljudi.....tako da se prvo dobro informisi o stvarima pre nego sto krenes da pricas o njima na sav glas... :roll: :roll: :roll:

HeBePoBaTaH_

Poznat
Poruka
7.012
Bo3e, Bo3e, kakva tema ...
ja sam rešio da smanjim troškove transporta mog upokojenog tela (i šta ma da me pronalaze i sapliću se o moje beživotno telo, već sebe zamišljam kako ležim mrtav u predsoblju, da kukaju po kući i da dolaze komšinice, rođaci i svi koji su me nadživeli, a kao - žao im je mene umrlog), tako što ću sam da odem, kad mi vreme dođe i sudnja ura otkuca poslednji bat na groblje
Umreću na groblju..

simple_things

Zainteresovan član
Poruka
385
E, a sta mislite o dobrovoljnom davanju organa posle smrti?
Razmisljam da se prijavim, svi u mom okruzenju vec su donatori, doduse malo mi je istripovano sve to, ali to je samo zato sto sam rasla u konzervi....Sta vi mislite?

dollores

Obećava
Poruka
87
....Da umrem Na Jadranu....bez obzira sto smo se oprostili od svih bartskih nam republika ipak Jadran smatram za dom, niko ne moze prisvoji more.......Moze obalu mada u izvesnim situacijama uzalud kad ne zna shta ce sa njom....Npr.Crnogorci imaju izlazak na more a nemaju nishta od sentimenta i smisla za estetiku koji more ne sumljivo pruza-bili i ostali kontinentalci ....TUZNO!!!!!!!