Da li upoznajete novu ribu sa ortacima solistima?

Opasno je to. Oni postanu njeni najbolji drugovi, a iz ociju im sevaju iskre.
Znam za slucaj u kome su se devojka i drug zvali bratom i sestrom jer je on njegov “brat” da bi kasnije taj isti drug-brat muvao devojku kad su ovo dvoje raskinuli.
hah čim je sa ortakom znači da se pustila u.promet a ti hah samo sediš i sve ti na gotovo i hah kao cool si sa njima heh povremeno u razgovoru ispričaš neki njegov blam kao zabave radi a u stvari da ga srozaš haha
 
Znas kako, on jednim udarcem ubije dve muve.
mogu ja i o muvama da razgovaram, velika je to porodica insekata...
to je najveći problem kod mojih neproduhovljenih ortaka

uglavnom će se prvo druže sa ortacima koji već imaju ribe

zatim sa onima od kojih im "ne preti opasnost" bilo fizički bilo intelektualno

uglavnom mene izbegavaju i ovi oženjeni što su izdegustirali... plus i decu imaju...

samo mala nek kaže temu vodim je odmah u taj svet

artworks-000518105820-b3tfx6-t500x500.jpg
 
Pa ne znam kako je sada, ozenio sam se pre 16 godina, pa sam iskljucen iz tokova. Druzim se sad samo sa ozenjenima :P
pa sad je grdja situacija
em što ne umeju da smuvaju ribu em ona na prvi dejt dolazi sa obezbedjenjem (ortak, ortakinja, veći ker cane corsa minimum)

a ako se i smuvaju eto svih ortaka njemu na gajbu po ceo dan kao ugasio im se mobilni pa zato nisu zvali al kad su već tu...
 
Najbolji drug mog decka je bio jako ljubomoran, nije to ni krio. Stalno ga je bockao u sali kako je postao drugi covek, ne sme da se napije ko musko.. mislim sve neke sale takvog tipa. Ja i on smo bili kao mis i macka.
znam ja takve...
lepo kažeš ljubomoran

baš oni budu najveći papučari
a za istu opasku kažu: "a ne razumeš ti to, kad smuvaš ribu shvatićeš"
 
@-Jelena-

e a tek "ženska dominacija" u pišljivoj vezi...

nadje ortak iz detinjstva (znači ono ko burazeri, gajbe nam ko produžene sobe) tako neku na faksu, meni drago zbog njega imaće šta da faćka i istražuje...

i tako blejimo mi u neki film kod njega, riba mu bila taj dan kod neke drugarice i totalno neplanirano dolazi kod njega

ajd što je došla nego počela da zavodi red: "ja idem sad da se istuširam a ti bi mogao da ideš kući"

opaaa...

"e slušaj sestro, ja tebi nisam uletao u termin a ovo nije tvoja gajba, nit si mu prva nit poslednja al si jedina bezobrazna ljanka, reci nam slobodno od čega se tuširaš ako si bila kod ortakinje?"

i tu se malo sporečkam sa ortakom...
ono...
 

Back
Top